Zájezdy do Chorvatska letecky, autobusem i autem

Hotel Slovakia ***

kufr pdf

Termín:02.07. (So) - 09.07. (So) 2022

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:659765

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena: 11 990 Kč

Poloha
Lázeňské městečko Trenčianské Teplice patří k nejstarším a nejnavštěvovanějším lázním na Slovensku. Leží v malebném, tichém údolí, obklopeném listnatými a jehličnatými lesy Strážovské vrchoviny v nadmořské výšce 272 m, 15 km od krajského města Trenčín.
První písemná zmínka o těchto termálních pramenech pochází již z konce 13. století. Lázně se specializují na léčbu a prevenci onemocnění pohybového aparátu, souvisejících nervových onemocnění a dále na nemoci z povolání.
K léčbě v Trenčianských Teplicích je využíváno pět pramenů termální minerální vody, které mají stejné chemické složení a liší se jen teplotou vody od 37,7 °C do 40 oC. Právě teplota vody umožňuje její přímé použití na koupele bez ochlazování nebo přihřívání. Definice této zázračné minerální přírodní vody je síranová, sirná, vápenato-horečnatá, teplá, hypotonická, se zvýšeným obsahem fluoridů, avšak její hlavní předností je obsah volných plynů oxidu uhličitého a sirovodíku, působících na lidské tělo jako přirozené analgetikum.
Program
PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS KRÁSNÉ VÝLETY PO OKOLÍ:
Bližší informace k výletům včetně ceny budou uvedeny v pokynech na cestu, které obdržíte týden před odjezdem na Vaši dovolenou
Ubytování

Kapacita hotelu je cca 150 lůžek, převážně v jedno – až dvoulůžkových pokojích, v omezeném množství jsou k dispozici AP pro 2-4 osoby. Všechny pokoje mají svůj balkon, koupelnu, WC, televizor, telefon a malou lednici.

Stravování
plná penze, snídaně, oběd a večeře formou bufetu
Poloha

LD Slovakia je čtyřpodlažní hotel situovaný přímo na pěší zóně v centru města. V roce 2021 prošel zdařilou kompletní rekonstrukcí.

Vybavení a služby

V objektu jsou k dispozici výtahy, krásná a pohodlná jídelna a nově kvalitní a moderní Welness centrum, jehož součástí jsou bazén, saunový svět, ochlazovací bazén, vířivka, tropické sprchy ledopád, Kneippův chodník atd. Wellness je za poplatek, malý okruh za 12 Eur na 80 min a velký okruh na 180 min za 24 Eur. Bližší info na www.kupele-teplice.sk . Procedury a lékařská prohlídka jsou částečně realizovány přímo v LD Slovakia, nebo v okolních lázeňských domech Krym, Sina, Kaštel a Pax cca 2-5 minuty chůze.

Výhody a nevýhody
Možnost spojení více termínů, možnost zajištění pobytu i v jiném lázeňském domě např: PAX, KRYM
Další informace

LÉČEBNÉ METODY: základem léčby v Trenčianských Teplicích jsou každodenní koupele v místní zázračné termální vodě, která obsahuje oxid uhličitý a sirovodík. Tyto koupele probíhají jednak v bazénech (Sina teplota vody 39 °C, MUDr. A.Čapka 37,5 °C, Krym 37,4 °C a nebo v koupelových vanách.

•Součástí balíčku Dr.Senior je vstupní prohlídka, 5x termální koupel ve vaně či bazénu, 1x oxygenoterapie 60 min., 2x rašelinové či parafínové obklady, 2x klasická masáž cca 20 min., plavání a perličková koupel, 6x vstup do vyhřívaného bazénu Grand.

Další procedury je možno doobjednat v kanceláři časování procedur 200 m od hotelů, např. fango, parafango, vířivé a perličkové koupele, skotské střiky aj, pohybová výchova - cvičení, jóga, fitness, plavání aj, masáže – klasické, reflexní, podvodní, manuální lymfodrenáž aj, elektroléčba a další doplňující procedury, plynové injekce atd. Procedury vždy určí lékař při vstupní lékařské prohlídce.


INDIKACE: léčí se zde většina nemocí pohybového ústrojí, degenerativní choroby a zánětlivé onemocnění pohybového aparátu s cílem zmírnit bolest, udržet nebo zvýšit rozsah pohybu klienta, např. - artróza, nemoci páteře, zánětlivé nemoci kloubů, mimokloubní revmatismus. Dále se zde léčí neurologické onemocnění, pooperační stavy a nervové nemoci, nemoci z povolání aj. Mimořádnou vlastností léčivé vody je především obsah sirovodíku, který zvyšuje prokrvení tkání a má též analgetické účinky.


POBYT NENÍ VHODNÝ: při oběhové nedostatečnosti, akutních stavech po infarktu, krvácivých stavech, v těhotenství, všech akutních nemocech a horečnatých stavech, pro inkontinentní klienty, epileptiky a jiné záchvatové stavy, pro klienty s akutními ekzémy, plísněmi, nehojícími se kožními defekty, pro klienty s opakujícími se záněty žil na nohách včetně růže a klienty se zhoubnými nádory v čase léčby i těsně po ní, pro nesoběstačné klienty.

Nutno vzít s sebou vlastní léky

Doprava

autobusová zájezdovým autobusem s klimatizací, DVD a WC. Odjezdy na pobyt jsou vždy v sobotu v nočních hodinách s příjezdem na místo v neděli v ranních hodinách. Ubytování v hotelu v den příjezdu do cca 12 hod. Odjezd z pobytu je následující týden v sobotu po snídani.

Nástupní místa: termín 7.5.-14.5. Ústí nad Labem, Praha termín 14.5.-21.5. Praha, Příbram, Sedlčany, Tábor ostatní termíny Praha, Příbram, Tábor, Humpolec, Brno

Slevy
SLEVY A PŘÍPLATKY:
sleva při vlastní dopravě 800 Kč/osobu, sleva pro dítě do 12 let na 3. lůžku 50%, příplatek za jednolůžkový pokoj v LD Slovakia 1 490 Kč/osoba/pobyt
Cena nezahrnuje

pobytovou taxu, která činí 1,41 EUR/osoba/den a hradí se individuálně na recepci hotelu,

cestovní komplexní pojištění je za 256 Kč/os, možnost připojištění na Covid za 26 Kč/os/den

 

Cena zahrnuje

6x plnou penzi formou švédských stolů, 6x ubytování ve dvoulůžkovém, popřípadě jednolůžkovém pokoji v LD Slovakia, dopravu, 12 procedur, 1x denně hodinový vstup do venkovního vyhřívaného bazénu Grand u LD Krym, tento je nově propojen koridorem s LD Slovakia, vstupní lékařskou prohlídku, 1x za pobyt vstup do vnitřního minerálního bazénu Krym na  30 min, 1x denně vstup do Fitness centra v LD Krym, delegáta po celou dobu pobytu


Podobné zájezdy

Hotel Slovakia ***

destinace: Slovenská republika, Západní Slovensko, Trenčianske Teplice

termín:02.07. (So) - 09.07. (So) 2022 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Plná penze

Hotel Slovakia
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou - Dospělá osoba 1. a 2. lůžko11 990 Kč0 Kč
Příplatky
Dítě do 12 let na přistýlce5 995 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK A.Ša s.r.o. IČO: 01638114
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...