Zájezdy do Chorvatska letecky, autobusem i autem

Villaggio Esca ***

kufr pdf

Termín:13.05. (So) - 20.05. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:427861

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena: 9 180 Kč

Poloha
Turistické středisko umístěné v centru oblíbeného letoviska Marina di Camerota. Písečná pláž, místy s oblázky a s pozvolným vstupem do moře je vzdálená 150 m. Nedaleký lodní přístav s promenádou láká k procházkám, tak jako kouzelné uličky plné obchůdků, cukráren a restaurací, lákající svou lahodnou vůní cilentské kuchyně. Rozmanité pobřeží se spoustou přírodních jeskyní a bohatý podmořský život, dělají z této oblasti ráj pro potápěče. Villaggio Esca svou polohou zaručuje příjemně strávenou dovolenou pro rodiny s dětmi, kolektivy a mládež, která ocení denní i večerní život tohoto malebného městečka.Železniční stanice: Pisciotta 12 km (transfer do Cameroty za poplatek).Letiště: Neapol 180 km (možnost transferu za poplatek 15 €/ osoba).
Ubytování
turistický komplex je složen z nově postavených zděných bungalovů a dřevěných domků, rozmístěných mezi olivovníky a jinou středomořskou vegetací. V přední části villaggia je prostor pro kempování. Bungalov zděný pro 2-4 osoby – kuchyně s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a palandou, koupelna se sprchovým boxem, WC, SAT-TV. Bungalov zděný pro 6 osob – teráska s kuchyňským koutem (některé mají kuchyň uvnitř bungalovu), ložnice s manželským lůžkem, pokoj s manželským lůžkem a palandou (nebo 2 palandami), koupelna se sprchovým boxem, WC, SAT-TV. Dřevěný domek mono pro 2-4 osoby – nová stavba, na venkovní terásce je kuchyňský kout s posezením, ložnice s manželským lůžkem a palandou, sociální zařízení.Dřevěný domek bilo pro 4 osoby – teráska s novým kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, koupelna se sprchovým boxem, WC, SAT-TV. Dřevěný domek bilo pro 5-6 osob – bungalovy uvnitř zděné, teráska s novým kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s manželským lůžkem a palandou, koupelna se sprchovým boxem, WC, SAT-TV.
Vybavení
Recepce, restaurace, pizzerie, bar, wi-fi zdarma, uzavřené nehlídané parkoviště zdarma, pračka na žetony, půjčovna kol za poplatek, privátní pláž s plážovým servisem od 01.06. do 21.09. (1 slunečník + 2 plážová lehátka-křesílka/ bungalov), možnosti výletů – lodní výlet do jeskyní, Pompeje, Vesuv, Capri, Amalfi.
Cena zahrnuje
Nájem bungalovu nebo domku (pobyty sobota – sobota), zdarma plážový servis (01.06.-21.09.).
Cena nezahrnuje
Povinný příplatek: spotřeby energií 50 €/ bungalov/ týden, pobytová taxa dle místního tarifu.Domácí zvířata: malých rozměrů povolena na vyžádání zdarma (nesmí na soukromou pláž villaggia Esca).

Podobné zájezdy

Villaggio Esca ***

destinace: Itálie, Kampánie, Marina di Camerota

termín:13.05. (So) - 20.05. (So) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Villaggio Esca
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
9 180 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Color travel s.r.o. IČO: 26149150
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...