Zájezdy do Chorvatska letecky, autobusem i autem

Vila MILENA

kufr pdf

Termín:03.09. (So) - 10.09. (So) 2022

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:981966

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena: 6 990 Kč

Poloha

Malebné městečko Donji Seget je vzdáleno 2,5 km od centra starého Trogiru. Město je možno navštívit jednak lodním taxíkem nebo pěšky promenádou podél moře, či je možné využít místní autobusové dopravy. Seget leží při pobřeží mezi oblíbenými turistickými středisky areálu hotelu Medena a areálu hotelu Jadran. Najdete zde pláže kamenité, oblázkové a v blízkosti hotelů a penzionů jsou krásně upravené štěrkopísečné pláže. Moře je průzračně čisté a od května do října má příjemnou teplotu. Středisko nabízí dobré podmínky pro vodní sporty, ale i pro sporty na souši jako jsou tenis, kuželky, stolní tenis, plážový volejbal. Jsou zde možné překrásné procházky podél  moře v délce  několika  kilometrů. Turistická střediska nabízí i pobavení na tanečních terasách.


Ubytování

V rodinném domě jsou celkem čtyři klimatizované apartmány s dostupným bezplatným připojením na WIFI.

Ve zvýšeném přízemí nad garážemi je nově od roku 2022, zrekonstruovaný AP pro čtyři osoby s možností jedné přistýlky, je zde prostorná kuchyň, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna s WC. Dále je na tomto podlaží nově zrekonstruovaný AP pro 2 osoby s možností jedné přistýlky, vybavená oddělená kuchyň sousedící s prostornou koupelnou se sociálním zařízením a přes chodbu je ložnice s manželským lůžkem s jednou rozkládací přistýlkou. Tyto dva AP lze propojit otevřením spojovacích dveří, čímž vznikne AP6 či AP 7-8 se třemi dvou až třílůžkovými ložnicemi, dvěma koupelnami a dvěma kuchyněmi. K apartmánům přísluší velká terasa, která je situována na mořskou stranu a kterou je možné také dle potřeby propojit či oddělit. V prvním patře domu jsou další dva moderně a vkusně zařízené apartmány pro čtyři osoby, každý z AP má vybavenou kuchyň, koupelnu s WC, dvě samostatné ložnice, v jedné je manželská postel a druhá má dvě oddělené postele a velký balkon s možností venkovního posezení s překrásným výhledem na moře. Tato vila je ideální vzhledem ke svému umístění a vzdálenosti od moře pro rodiny s dětmi a spřátelené skupiny v počtu 14 až cca 16 osob.


Klienti budou ubytováni v sobotu mezi 13-15 hodinou, pokoj musí opustit v den odjezdu do 10 hod. 


Stravování

vlastní

za poplatek možnost přiobjednání polopenze ve Vile Kairos

Snídaně: formou bufetu - salám, sýr, máslo, med, marmeláda, paštika, vejce, jogurt, 3 druhy cereálií, bílý chléb a každý den se mění teplé jídlo v pořadí: párky nebo klobása, míchaná vajíčka, atd. nápoje ke snídani jsou káva, čaj, džus, mléko.

Večeře: formou servírovaného menu s možností výběru ze tří hlavních jídel, z nichž jedno je vždy orientováno na místní kuchyni, nápoje za poplatek.

Poloha

Vila MILENA - vilka je cca 180 m od moře v klidné zóně střediska Donji Seget, pod hlavní komunikací, 3 minuty chůze od Villy Kairos.

U AP je k dispozici dostatečný počet parkovacích míst.

Vzdálenosti

cca 180 m od moře

Sport
2,5 km je vzdáleno od vily překrásné starobylé město Trogir, které nabízí spoustu zábavy a zpestření pobytu. 200 m od AP je na pobřeží spousty zábavy pro nejmenší, hřiště, autíčka, trampolíny, atd.
Vybavení a služby

U objektu je k dispozici pro děti malé hřiště se skluzavkou z domečku v koruně stromu, houpačkami, pískovištěm a dalšími hračkami. K dispozici je nově i venkovní bazén pro děti, jehož průměr je 3 m a hloubka 70 cm.


Děti
Pro děti skvělé letovisko, v zahradě AP je dětské hřiště, v sousedství u moře také, pláž pozvolná, na pláži občerstvení všeho druhu.
Výhody a nevýhody
Blízko pláží, které nejsou přeplněné, množství zábavy pro děti, klid, krásné procházky bez aut a motorek, na dochodnou středověké historické město s přístavem a množstvím historických objektů, trh, restaurace, bary
Tip

Pro klienty, kteří si chtějí odpočinout a hlavně pro rodiny s dětmi.

Další informace

MOŽNOSTI VÝLETŮ VE STŘEDISKU DONJI SEGET: pro klienty jsou připraveny zajímavé výlety lodí a autobusem – plavba lodí na ostrovy Šolta a Čiovo fish – picnic, Národní park Krka s návštěvou Šibeniku a Primoštenu, Trogir individuálně lodí - nástupní místo na loď 5 minut od Villy Kairos, Split – individuálně lodí do Trogiru, zde přestup na loď do Splitu či busem atd. Více informací o výletech se dozvíte u našeho delegáta

Doprava

vlastní

možnost autobusové dopravy za příplatek 2 490 Kč/os zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem, odjezd v pátek v odpoledních hodinách, návrat domů následující neděli dopoledne

Nástupní místa bez příplatku: Praha, Dobříš, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice

Trasa A za příplatek 150 Kč: Kladno, Beroun, Benešov, Strakonice

Trasa B za příplatek 250 Kč: Plzeň, Tábor, Soběslav, Domažlice, Kdyně, Klatovy, Horažďovice

Trasa C za přípatek 350 Kč: Rakovník, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Děčín, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Jablonec nad Nisou, TurnovCena zahrnuje

7 x ubytování v klimatizovaném AP, povlečení, plyn, el.energii, vodu a závěrečný úklid, parkovací místo grátis, česky mluvícího delegáta v místě pobytu, možnost využití malého dětského hřiště včetně hraček a bazénu na zahradě domu

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu děti do 12 let neplatí, mládež 12 – 18 let 200 Kč/pobyt, od 18 let

400 Kč/pobyt,

dopravu za 2490 Kč ze všech míst v ČR (některá z nástupních míst, mohou být za doplatek cca150 – 350,-Kč)

cestovní zdravotní pojištění od pojišťovny Uniqa, lze zajistit v CK A.Ša

možnost dokoupení polopenze ve Ville Kairos za příplatek 3 590 Kč/dosp. os/pobyt. a dítě do 12 let 1795/pobyt 

Podobné zájezdy

Vila MILENA

destinace: Chorvatsko, Dalmácie, Trogir

termín:03.09. (So) - 10.09. (So) 2022 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Vila MILENA
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
6 990 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK A.Ša s.r.o. IČO: 01638114
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...