ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - UNESCO

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - UNESCO, Česká republika, Českomoravská vrchovina, 28.4.2018, Bez stravy
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - UNESCO
Termín:
28.4. – 28.4.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:132979355
890 Kč (-0 %)
Popis
Žďár nad Sázavou je město ležící v centrální části Českomoravské vrchoviny ve Žďárských vrších na řece Sázavě. Nachází se v něm bývalý významný cisterciácký klášter Studnice Blahoslavené Panny Marie.
V barokním období nechal jeho opat Václav Vejmluva vybudovat či obnovit řadu budov ve městě i okolí. Jejich architektem byl Jan Blažej Santini-Aichel. Jeden z nich, poutní kostel svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře je zapsán od roku 1994 na seznamu památek UNESCO. Mezi nejnavštěvovanější památky města patří klášter a zámek, dále se v centru města nachází historická budova radnice, morový sloup a řada církevních staveb. Žďár nad Sázavou nabízí vedle historických zajímavostí také kulturní vyžití. Ve městě se koná například hudební a výtvarný festival Slavnosti jeřabin, folkový festival Horácký džbánek nebo festival klasické hudby Concentus Moraviae.
Při cestě zpět navštívíme nejstarší horní město českých zemí město Jihlava, které leží uprostřed rozsáhlé kopcovité, lesnaté a rybničnaté Českomoravské vrchoviny.
Poloha
Českomoravská vrchovina
Doprava
autobusem
N8stupní místa:
Sedlčany, Příbram, Rožmitál pod Třemšínem, Březnice
Cena zahrnuje
dopravu, průvodce
Cena nezahrnuje
Vstup do poutního kostela 60 Kč/os
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK