WEIDEN MINI FLORIDA

WEIDEN MINI FLORIDA, Německo, 7.4.2018, Bez stravy
WEIDEN MINI FLORIDA
Termín:
7.4. – 7.4.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:133163787
890 Kč (-0 %)
Popis
1 denní zájezd do moderního centra plaveckých bazénů ve WEIDENU, nazývaného
Mini - Floridou .
I v zimě zde najdete podmínky jižních moří. K vyžití je pro Vás 80 m dlouhý tobogán, osprchuje Vás Niagárský vodopád, mořské vlny jsou samozřejmostí.
5 hodin můžete procházet mezi jednotlivými částmi bazénu umělými jeskyněmi, využít podvodní masáže, solarium, páru a saunu. K dispozici jsou dětské bazény i pro ty nejmenší a celá řada dalších atrakcí.
Poloha
Weiden, Německo
Stravování
vlastní
Doprava
autobus

Nástupní místa:
Příbram, Rožmitál pod Třemšínem
Další místa po dohodě
Program
Program:
Ráno odjezd směrem na hraniční přechod Rozvadov
cca v 8.00 hod. příjezd do Weidenu …dle časových možností nákup v obchodním centru,
5 hodinový pobyt v bazénech, odpoledne po koupání odjezd zpět do ČR
Cena zahrnuje
dopravu, vstupné do bazénů, doprovod CK
Cena nezahrnuje
cestovní zdravotní pojištění za 30 Kč/os od pojišťovny Uniqa
Slevy
Dítě do 12 let sleva 100 Kč
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK