Vila MILENA

Vila MILENA, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Trogir, 19.5.2018, Bez stravy
Vila MILENA
Termín:
19.5. – 26.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:131630643
8 290 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Malebné městečko Donji Seget je vzdáleno 3 km od centra starého Trogiru, který je možno navštívit jednak lodním taxíkem nebo pěšky promenádou podél moře, či je možné využít místní autobusové dopravy. Seget leží při pobřeží mezi oblíbenými turistickými středisky areálu hotelu Medena a areálu hotelu Jadran. Najdete zde pláže kamenité, oblázkové a v blízkosti hotelů a penzionů jsou krásně upravené štěrkopísečné pláže. Moře je průzračně čisté a od května do října má příjemnou teplotu. Středisko nabízí dobré podmínky pro vodní sporty, ale i pro sporty na souši jako je tenis, kuželky, stolní tenis. Jsou zde možné překrásné procházky podél moře v délce několika kilometrů. Turistická střediska nabízí i pobavení na tanečních terasách.
Ubytování
Vila MILENA - vilka je cca 180 m od moře v klidné zóně střediska Seget Donji, pod hlavní komunikací, 3 minuty chůze od Villy Kairos. V rodinném domě jsou celkem čtyři klimatizované apartmány s dostupným bezplatným připojením na WIFI. U objektu je k dispozici pro děti malé hřiště se skluzavkou z domečku v koruně stromu, houpačkami, pískovištěm a dalšími hračkami.
Ve zvýšeném přízemí nad garážemi je AP pro čtyři osoby s možností jedné přistýlky, je zde prostorná kuchyň, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna s WC. Dále je na tomto podlaží AP pro 2-3 osoby s možností jedné přistýlky, vybavená oddělená kuchyň sousedící s prostornou koupelnou se sociálním zařízením a přes chodbu je ložnice s manželským lůžkem s jednou rozkládací přistýlkou. Tyto dva AP lze propojit otevřením spojovacích dveří, čímž vznikne apartmán se třemi dvou až třílůžkovými ložnicemi a dvěma koupelnami. K apartmánům přísluší velká předělená terasa, která je situována na mořskou stranu a kterou je možné také dle potřeby propojit. V prvním patře domu jsou další dva moderně a vkusně zařízené apartmány pro čtyři osoby, každý z AP má vybavenou kuchyň, koupelnu s WC, dvě samostatné ložnice, v jedné je manželská postel a druhá má dvě oddělené postele a velký balkon s možností venkovního posezení s překrásným výhledem na moře. Tato vila je ideální vzhledem ke svému umístění a vzdálenosti od moře pro rodiny s dětmi a spřátelené skupiny v počtu 14 až 16 osob.
Poloha
Trogirská riviéra
ubytování je v kompletně vybavených soukromých apartmánech Milena ve středisku Donji Seget vzdálených do 200 m od moře. U AP je k dispozici dostatečný počet parkovacích míst, všechny apartmány jsou klimatizované.
Vzdálenosti
cca 200 m od moře
Sport a zábava
2,5 km je vzdáleno od vily překrásné starobylé město Trogir, které nabízí spoustu zábavy a zpestření pobytu. 200 m od AP je na pobřeží spousty zábavy pro nejmenší, hřiště, autíčka, trampolíny, atd.
Děti
Pro děti skvělé letovisko, v zahradě AP je dětské hřiště, v sousedství u moře také, pláž pozvolná, na pláži občerstvení všeho druhu.
Výhody a nevýhody
Blízko pláží, které nejsou přeplněné, množství zábavy pro děti, klid, krásné procházky bez aut a motorek, na dochodnou středověké historické město s přístavem a množstvím historických objektů, trh, restaurace, bary
Tip
Pro klienty, kteří si chtějí odpočinout a hlavně pro rodiny s dětmi.
Další informace
MOŽNOSTI VÝLETŮ VE STŘEDISKU DONJI SEGET:
pro klienty jsou připraveny zajímavé výlety lodí a autobusem – plavba lodí na ostrovy Šolta a Čiovo fish – picnic, Národní park Krka, Trogir individuálně lodí - nástupní místo na loď
5 minut od Villy Kairos, Split – individuálně lodí do Trogiru, zde přestup na loď do Splitu či busem bez přestupu s odjezdem od Villy Kairos, výlet do města Dubrovník atd.
Více informací o výletech se dozvíte u našeho delegáta
Stravování
vlastní
stravu - možno objednat ve Ville Kairos – snídaně 890 Kč/pobyt, polopenze
2 900 Kč/pobyt/dosp. os., děti do 6 let zdarma a děti 6-12 let platí 1450 Kč,
Doprava
vlastní
možnost autobusové dopravy
zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem, odjezd v pátek
v odpoledních hodinách, návrat domů následující neděli dopoledne
NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Most, Louny, Rakovník, Kladno, Praha, Dobříš, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice
Za příplatek 200 Kč: Chomutov, Ústí nad Labem, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Beroun, Plzeň, Benešov, Tábor, Strakonice, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 300 Kč: Brno, Jihlava, Třebíč, Olomouc, Přerov, Zlín
Cena zahrnuje
7 x ubytování v klimatizovaném AP, povlečení, plyn, el.energii, vodu a závěrečný úklid, parkovací místo, česky mluvícího delegáta v místě pobytu
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu děti do 12 let neplatí, mládež 12 – 18 let 150 Kč/pobyt,
od 18 let 300 Kč/pobyt, stravu - možno objednat ve Ville Kairos – snídaně 890 Kč/pobyt, polopenze
2 900 Kč/pobyt/dosp. os., děti do 6 let zdarma a děti 6-12 let platí 1450 Kč,
dopravu, cestovní zdravotní pojištění,
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK