Vila MILENA - bus

Vila MILENA - bus, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Trogir, 10.8.2018, Polopenze
Vila MILENA - bus
LM
Termín:
10.8. – 19.8.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / 10 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:131622045
8 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Malebné městečko Donji Seget je vzdáleno 2,5 km od centra starého Trogiru. Město je možno navštívit jednak lodním taxíkem nebo pěšky promenádou podél moře, či je možné využít místní autobusové dopravy. Seget leží při pobřeží mezi oblíbenými turistickými středisky areálu hotelu Medena a areálu hotelu Jadran. Najdete zde pláže kamenité, oblázkové a v blízkosti hotelů a penzionů jsou krásně upravené štěrkopísečné pláže. Moře je průzračně čisté a od května do října má příjemnou teplotu. Středisko nabízí dobré podmínky pro vodní sporty, ale i pro sporty na souši jako jsou tenis, kuželky, stolní tenis, plážový volejbal. Jsou zde možné překrásné procházky podél moře v délce několika kilometrů. Turistická střediska nabízí i pobavení na tanečních terasách.
Ubytování
Vila MILENA - vilka je cca 180 m od moře v klidné zóně střediska Seget Donji, pod hlavní komunikací, 3 minuty chůze od Villy Kairos. V rodinném domě jsou celkem čtyři klimatizované apartmány s dostupným bezplatným připojením na WIFI. U objektu je k dispozici pro děti malé hřiště se skluzavkou z domečku v koruně stromu, houpačkami, pískovištěm a dalšími hračkami.
Ve zvýšeném přízemí nad garážemi je AP pro čtyři osoby s možností jedné přistýlky, je zde prostorná kuchyň, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna s WC. Dále je na tomto podlaží AP pro 2-3 osoby s možností jedné přistýlky, vybavená oddělená kuchyň sousedící s prostornou koupelnou se sociálním zařízením a přes chodbu je ložnice s manželským lůžkem s jednou rozkládací přistýlkou. Tyto dva AP lze propojit otevřením spojovacích dveří, čímž vznikne apartmán se třemi dvou až třílůžkovými ložnicemi a dvěma koupelnami. K apartmánům přísluší velká předělená terasa, která je situována na mořskou stranu a kterou je možné také dle potřeby propojit. V prvním patře domu jsou další dva moderně a vkusně zařízené apartmány pro čtyři osoby, každý z AP má vybavenou kuchyň, koupelnu s WC, dvě samostatné ložnice, v jedné je manželská postel a druhá má dvě oddělené postele a velký balkon s možností venkovního posezení s překrásným výhledem na moře. Tato vila je ideální vzhledem ke svému umístění a vzdálenosti od moře pro rodiny s dětmi a spřátelené skupiny v počtu 14 až 16 osob.
Poloha
Vila MILENA je vilka cca 180 m od moře v klidné zóně střediska Seget Donji, pod hlavní komunikací, 3 minuty chůze od Villy Kairos
Vzdálenosti
cca 180 m od moře
Sport a zábava
2,5 km je vzdáleno od vily překrásné starobylé město Trogir, které nabízí spoustu zábavy a zpestření pobytu. 200 m od AP je na pobřeží spousty zábavy pro nejmenší, hřiště, autíčka, trampolíny, atd.
Děti
Pro děti skvělé letovisko, v zahradě AP je dětské hřiště, v sousedství u moře také, pláž pozvolná, na pláži občerstvení všeho druhu.
Výhody a nevýhody
Blízko pláží, které nejsou přeplněné, množství zábavy pro děti, klid, krásné procházky bez aut a motorek, na dochodnou středověké historické město s přístavem a množstvím historických objektů, trh, restaurace, bary
Tip
Pro klienty, kteří si chtějí odpočinout a hlavně pro rodiny s dětmi.
Další informace
MOŽNOSTI VÝLETŮ VE STŘEDISKU DONJI SEGET:
pro klienty jsou připraveny zajímavé výlety lodí a autobusem – plavba lodí na ostrovy Šolta a Čiovo fish – picnic, Národní park Krka, Trogir individuálně lodí - nástupní místo na loď
5 minut od Villy Kairos, Split – individuálně lodí do Trogiru, zde přestup na loď do Splitu či busem bez přestupu s odjezdem od Villy Kairos, výlet do města Dubrovník atd.
Více informací o výletech se dozvíte u našeho delegáta
Stravování
Snídaně: formou bufetu - salám, sýr, máslo, med, marmeláda, paštika, vařená vejce, jogurt, 3 druhy cereálií, tmavý i bílý chléb a každý den se mění teplé jídlo v pořadí: párky, pečená slanina nebo klobása, míchaná vajíčka, atd. Nápoje ke snídani jsou káva, čaj, džus, mléko.
Večeře: formou servírovaného menu o 3 chodech s možností výběru ze tří hlavních jídel, z nichž jedno je vždy orientováno na místní kuchyni, nápoje za poplatek. Klienti se stravují ve Ville Kairos.
Doprava
zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem, odjezd v pátek
v odpoledních hodinách, návrat domů následující neděli dopoledne

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Most, Louny, Rakovník, Kladno, Praha, Dobříš, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice
Za příplatek 200 Kč: Chomutov, Ústí nad Labem, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Beroun, Plzeň, Benešov, Tábor, Strakonice, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 300 Kč: Brno, Jihlava, Třebíč, Olomouc, Přerov, Zlín
Cena zahrnuje
7x ubytování v klimatizovaném apartmánu, 7x polopenzi, dopravu zájezdovým autobusem, pobytovou taxu, ložní a koupelové prádlo, ručníky, závěrečný úklid, el.energii, pojištění CK proti úpadku, českého delegáta v místě pobytu.
Cena nezahrnuje
cestovní zdravotní pojištění
Slevy
děti do 3 let na přistýlce platí pouze dopravu a režii 2 690 Kč
děti do 12 let na přistýlce platí 5 990 Kč
jedno dítě do 12 let na pevném lůžku sleva 2 000 Kč
cena za nevyužité lůžko 3 290 Kč
dospělá osoba na přistýlce sleva 20 %
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK