Vila KAIROS

Vila KAIROS, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Trogir, 10.8.2018, Polopenze
Vila KAIROS
LM
Termín:
10.8. – 19.8.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / 10 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:130087295
8 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Malebné městečko Donji Seget je vzdáleno 2,5 km od centra starého Trogiru, který je možno navštívit jednak lodním taxíkem nebo pěšky promenádou podél moře či je možné využít místní autobusové dopravy. Seget leží při pobřeží mezi oblíbenými turistickými středisky areálu hotelu Medena a areálu hotelu Jadran. Najdete zde pláže kamenité, oblázkové a v blízkosti hotelů a penzionů jsou krásně upravené štěrkopísečné pláže. Moře je průzračně čisté a od května do října má příjemnou teplotu. Středisko nabízí dobré podmínky pro vodní sporty, ale i pro sporty na souši jako je tenis, kuželky, stolní tenis, plážový volejbal. Jsou zde možné překrásné procházky podél moře v délce několika kilometrů. Turistická střediska nabízí i pobavení na tanečních terasách.
Ubytování
Villa KAIROS je příjemný malý rodinný penzion, který leží 150 m od moře v klidném středisku Donji Seget. Součástí penzionu je recepce s halou, velká terasa s výhledem na moře, parkoviště, denní bar, restaurace s jídelnou a ve vstupní hale je bezplatné připojení k internetu prostřednictvím WIFI. Kapacita hotelu je 17 dvoulůžkových pokojů, některé z nich s možností jedné přistýlky pro děti do 12 let a 8 apartmánů pro 2-4 osoby.
Pokoje jsou dvoulůžkové, menší, klimatizované, s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem a TV/SAT, některé s možností jedné přistýlky ideálně pro děti do 12 let. Každý pokoj má balkon s venkovním sezením. Na každém patře je klientům k dispozici společná lednice.
Poloha
Trogirská riviera - Donji Seget
Vzdálenosti
150 m od moře
Vybavení a služby
recepce, terasa, parkoviště, denní bar, restaurace s jídelnou, wifi
Sport a zábava
2.5 km od Villy je vzdáleno překrásné starobylé město Trogir, které nabízí spoustu zábavy a zpestření pobytu. 200 m od Villy je na pobřeží spoustu zábavy pro nejmenší, hřiště, autíčka, trampolíny, atd.
Děti
pro děti skvělé letovisko, spousta atrakcí u moře. Pláž je zde pozvolná, na pláži občerstvení všeho druhu
dítě do 6 let platí pouze dopravu a režii 2690 Kč
Výhody a nevýhody
blízko pláží, které nejsou přeplněné, množství zábavy pro děti, klid, krásné procházky bez aut a motorek, na dochodnou středověké historické město s přístavem a množstvím historických objektů, trh, restaurace, bary
Tip
pro klienty, kteří si chtějí odpočinout a hlavně pro rodiny s dětmi
Další informace
MOŽNOSTI VÝLETŮ VE STŘEDISKU DONJI SEGET:
pro klienty jsou připraveny zajímavé výlety lodí a autobusem – plavba lodí na ostrovy Šolta a Čiovo fish – picnic, Národní park Krka, Trogir individuálně lodí - nástupní místo na loď
5 minut od Villy Kairos, Split – individuálně lodí do Trogiru, zde přestup na loď do Splitu či busem bez přestupu s odjezdem od Villy Kairos, výlet do města Dubrovník atd.
Více informací o výletech se dozvíte u našeho delegáta
Stravování
Snídaně: formou bufetu - salám, sýr, máslo, med, marmeláda, paštika, vařená vejce, jogurt, 3 druhy cereálií, tmavý i bílý chléb a každý den se mění teplé jídlo v pořadí: párky, pečená slanina nebo klobása, míchaná vajíčka, atd. Nápoje ke snídani jsou káva, čaj, džus, mléko.
Večeře: formou servírovaného menu o 3 chodech s možností výběru ze tří hlavních jídel, z nichž jedno je vždy orientováno na místní kuchyni, nápoje za poplatek. Klienti se stravují ve Ville Kairos.
Doprava
zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací a WC, DVD a mini barem, odjezd v pátek v odpoledních hodinách, návrat domů následující neděli dopoledne

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Most, Louny, Rakovník, Kladno, Praha, Dobříš, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice
Za příplatek 200 Kč: Chomutov, Ústí nad Labem, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Beroun, Plzeň, Benešov, Tábor, Strakonice, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 300 Kč: Brno, Jihlava, Třebíč, Olomouc, Přerov, Zlín
Cena zahrnuje
7 x ubytování v klimatizovaném pokoji, 7 x polopenzi, dopravu zájezdovým autobusem, pobytovou taxu, ložní a koupelové prádlo, výměnu ručníků, závěrečný úklid, el.energii, pojištění CK proti úpadku, českého delegáta v místě pobytu
Cena nezahrnuje
cestovní zdravotní pojištění
Slevy
dítě do 6 let platí pouze dopravu a režii 2 690 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj 3 290 Kč, osoba od 12 let na přistýlce sleva 10%.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK