Vila ANTE

Vila ANTE, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Trogir, 19.5.2018, Bez stravy
Vila ANTE
Termín:
19.5. – 26.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:131632928
11 760 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Malebné městečko Donji Seget je vzdáleno 2,5 km od centra starého Trogiru. Město je možno navštívit jednak lodním taxíkem nebo pěšky promenádou podél moře, či je možné využít místní autobusové dopravy. Seget leží při pobřeží mezi oblíbenými turistickými středisky areálu hotelu Medena a areálu hotelu Jadran. Najdete zde pláže kamenité, oblázkové a v blízkosti hotelů a penzionů jsou krásně upravené štěrkopísečné pláže. Moře je průzračně čisté a od května do října má příjemnou teplotu. Středisko nabízí dobré podmínky pro vodní sporty, ale i pro sporty na souši jako jsou tenis, kuželky, stolní tenis, plážový volejbal. Jsou zde možné překrásné procházky podél moře v délce několika kilometrů. Turistická střediska nabízí i pobavení na tanečních terasách.
Ubytování
Vila ANTE - vilka má celkem 5 apartmánů pro 23 osob.
AP 6+1 je umístěn ve zvýšeném přízemí, má tři samostatné dvoulůžkové ložnice, přičemž jedna z nich má vlastní sociální zařízení s koupelnou a WC, dvě zbývající ložnice mají společnou koupelnu včetně WC a ještě jedno samostatné WC. V tomto AP je dále jídelna s jednou mobilní přistýlkou a dostatečně vybavená kuchyň. Apartmán se pyšní rozlehlou terasou, část této terasy je zastíněna zelenými rostlinami a je z ní krásný výhled na moře.
V prvním patře jsou dva standardně zařízené AP vždy pro 4 osoby. Každý AP má jídelnu, kuchyň, dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, balkon s výhledem na moře. Jeden z AP je situován na jihozápad, je plně klimatizovaný, má jednu koupelnu a krásný velký balkon s přímým výhledem na moře. Druhý AP je situován na severozápad, každá z jeho ložnic má vlastní koupelnu se sociálním zařízením a balkon s bočním výhledem na moře. Tento apartmán má klimatizaci pouze v jedné z ložnic. Ve druhé ložnici situované na severovýchod je k dispozici ventilátor. Apartmány ve druhém patře jsou situovány stejně. Rodinná vila Ante je umístěna 50 m od Villy Kairos, kde se klienti stravují. Vzdálenost od moře je cca 150 m. Tato vilka je ideální jak pro skupiny, tak pro rodiny s dětmi.
Poloha
Rodinná vila Ante je umístěna 50 m od Villy Kairos, kde se klienti stravují. Vzdálenost od moře je cca 150 m. Tato vilka je ideální pro skupiny, tak pro rodiny s dětmi.
Vzdálenosti
2,5 km od starobylého, překrásného města Trogir, 150 m od moře, 50 m od Villy Kairos
Vybavení a služby
Vybavená kuchyně včetně lednice, polopenze ve Ville Kairos
Sport a zábava
Středisko nabízí dobré podmínky pro vodní sporty, ale i pro sporty na souši jako je tenis, kuželky, stolní tenis. Jsou zde možné překrásné procházky podél moře v délce několika kilometrů. Turistická střediska nabízí i pobavení na tanečních terasách.
Výhody a nevýhody
vhodné pro skupiny
Tip
Pro všechny věkové kategorie, které mají rády klid. Za zábavou je možnost dojít pěšky.
Další informace
MOŽNOSTI VÝLETŮ VE STŘEDISKU DONJI SEGET:
pro klienty jsou připraveny zajímavé výlety lodí a autobusem – plavba lodí na ostrovy Šolta a Čiovo fish – picnic, Národní park Krka, Trogir individuálně lodí - nástupní místo na loď
5 minut od Villy Kairos, Split – individuálně lodí do Trogiru, zde přestup na loď do Splitu či busem bez přestupu s odjezdem od Villy Kairos, výlet do města Dubrovník atd.
Více informací o výletech se dozvíte u našeho delegáta
Stravování
vlastní
Doprava
vlastní

možnost i autobusovou dopravou

doprava zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem, odjezd v pátek
v odpoledních hodinách, návrat domů následující neděli dopoledne


NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Most, Louny, Rakovník, Kladno, Praha, Dobříš, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice
Za příplatek 200 Kč: Chomutov, Ústí nad Labem, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Beroun, Plzeň, Benešov, Tábor, Strakonice, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 300 Kč: Brno, Jihlava, Třebíč, Olomouc, Přerov, Zlín
Cena zahrnuje
7 x ubytování v klimatizovaném AP, povlečení, plyn, el.energii, vodu a závěrečný úklid, parkovací místo, česky mluvícího delegáta v místě pobytu
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu děti do 12 let neplatí, mládež 12 – 18 let 150 Kč/pobyt,
od 18 let 300 Kč/pobyt, stravu - možno objednat ve Ville Kairos – snídaně 890 Kč/pobyt, polopenze 2 900 Kč/pobyt/dosp. os., děti do 6 let zdarma a děti 6-12 let platí 1450 Kč,
dopravu, cestovní zdravotní pojištění
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK