Trenčianské Teplice Hotel PAX lázně

Trenčianské Teplice Hotel PAX lázně, Slovensko, 19.5.2018, Plná penze

Trenčianské Teplice Hotel PAX lázně starstarstarstar

Trenčianské Teplice Hotel PAX lázně
Termín:
19.5. – 26.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Plná penze
Číslo zájezdu:128027684
12 490 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Lázeňské městečko Trenčianské Teplice patří k nejstarším a nejnavštěvovanějším lázním na Slovensku. Leží v malebném, tichém údolí, obklopeném listnatými a jehličnatými lesy Strážovské vrchoviny v nadmořské výšce 272 m.n.m, 7 km od Trenčína. Lázně Trenčianské Teplice léčebně využívají pět pramenů přírodní léčivé vody, která je mineralizovaná (síranová, sirná), vápenato-horečnatá, teplá, hypotonická, se zvýšeným obsahem fluoridů s obsahem volných plynů oxidu uhličitého a sirovodíku. První písemná zmínka o těchto termálních pramenech pochází již z konce 13. století. Prameny mají stejné chemické složení a liší se jen teplotou vody, která je od 37,7 do 40 oC. Právě teplota vody umožňuje její přímé použití na koupele bez ochlazování nebo přihřívání. Lázně se specializují na léčbu a prevenci onemocnění pohybového aparátu, souvisejících nervových onemocnění a dále na nemoci z povolání.
Ubytování
LD Pax leží v centru města na pěší zóně. Kapacita je 270 lůžek. Tento dům prošel v roce 2010 velice zdařilou kompletní rekonstrukcí. Pokoje jsou dvoulůžkové, většina s balkonem, k zařízení patří TV, SAT, telefon, rádio, lednice, WIFI, trezor, WC, koupelna s vanou či sprchou. Objekt má 6 poschodí, výtahy, recepci se směnárnou, jídelnu, kavárnu, taneční kavárnu, letní panoramatickou kavárnu na střeše budovy, kosmetický salon, internetový koutek. Chodbami je propojen s jednotlivými budovami, kde jsou poskytovány procedury. Lékařská služba je přímo v LD.
Tip
LÉČEBNÉ METODY:
základem léčby v Trenčianských Teplicích jsou každodenní koupele v místní zázračné termální vodě, která obsahuje oxid uhličitý a sirovodík. Tyto koupele probíhají jednak v bazénech (Sina teplota vody 39 °C, MUDr. A.Čapka 37,5 °C a Krym 37,4 °C) nebo v koupelových vanách. V nabídce dalších procedur jsou rašelinové obklady, fango, parafango, vodoléčba – vířivé a perličkové koupele, skotské střiky aj, pohybová výchova - cvičení, jóga, fitness, plavání aj, masáže – klasické, reflexní, podvodní, manuální lymfodrenáž aj, elektroléčba a další doplňující procedury např. oxygenoterapie, plynové injekce atd.
Procedury vždy určí lékař při vstupní lékařské prohlídce.
Další informace
INDIKACE:
léčí se zde většina nemocí pohybového ústrojí, degenerativní choroby a zánětlivé onemocnění pohybového aparátu s cílem zmírnit bolest, udržet a nebo zvýšit rozsah pohybu klienta, např. - artróza, nemoci páteře, zánětlivé nemoci kloubů, mimokloubní revmatismus. Dále se zde léčí neurologické onemocnění, pooperační stavy a nervové nemoci, nemoci z povolání aj. Mimořádnou vlastností léčivé vody je především obsah sirovodíku, který zvyšuje prokrvení tkání a má též analgetické účinky.

POBYT NENÍ VHODNÝ:
při oběhové nedostatečnosti, akutních stavech po infarktu, krvácivých stavech, v těhotenství, všech akutních nemocech a horečnatých stavech, pro inkontinentní klienty, epileptiky a jiné záchvatové stavy, pro klienty s akutními ekzémy, plísněmi, nehojícími se kožními defekty, pro klienty s opakujícími se záněty žil na nohách včetně růže a klienty se zhoubnými nádory v čase léčby i těsně po ní, pro nesoběstačné klienty
Nutno vzít s sebou vlastní léky
Stravování
plná penze, snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu a salátový bufet
Doprava
zájezdovým autobusem s klimatizací, DVD a WC. Odjezdy na pobyt jsou vždy v sobotu ve večerních hodinách s příjezdem na místo v neděli v ranních hodinách, ubytování v hotelu v den příjezdu do cca 14 hod. Odjezd z pobytu je následující týden v sobotu po snídani.

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Kladno, Praha, Příbram, Sedlčany, Tábor, Pelhřimov, Humpolec, Brno
Program
MOŽNOSTI VÝLETŮ:
zámek a městečko Bojnice, město Trenčín a Trenčianský hrad, skanzen Čičmany, Rajecká Lesná se známým Betlémem, hrad Beckov, Muzeum A. Puškina v Brodzanech, sklárna ve Valašské Belé atd.
Cena zahrnuje
6x plnou penzi, 6x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Pax, dopravu, 12 procedur,
1x denně hodinový vstup do venkovního vyhřívaného bazénu Grand v hotelu Krym, vstup do hotelového vnitřního bazénu, vstupní lékařskou prohlídku, delegáta po celou dobu pobytu, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu, která činí 1,41 EUR/osoba/den a hradí se individuálně na recepci hotelu,
cestovní komplexní pojištění od pojišťovny Uniqa za 240 Kč/os/pobyt
Slevy
sleva při vlastní dopravě 800 Kč/osobu, sleva pro dítě do 12 let na 3. lůžku 50%, příplatek za jednolůžkový pokoj v LD Pax 1900 Kč/osobu/pobyt
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK