Trenčianské Teplice Hotel PAX lázně

Trenčianské Teplice Hotel PAX lázně, Slovensko, 21.4.2018, Plná penze

Trenčianské Teplice Hotel PAX lázně starstarstarstar

Trenčianské Teplice Hotel PAX lázně
Termín:
21.4. – 28.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Plná penze
Číslo zájezdu:128027682
11 990 Kč (-0 %)
Popis
Lázeňské městečko Trenčianské Teplice patří k nejstarším a nejnavštěvovanějším lázním na Slovensku. Leží v malebném, tichém údolí, obklopeném listnatými a jehličnatými lesy Strážovské vrchoviny v nadmořské výšce 272 m.n.m, 7 km od Trenčína. Lázně Trenčianské Teplice léčebně využívají pět pramenů přírodní léčivé vody, která je mineralizovaná (síranová, sirná), vápenato-horečnatá, teplá, hypotonická, se zvýšeným obsahem fluoridů s obsahem volných plynů oxidu uhličitého a sirovodíku. První písemná zmínka o těchto termálních pramenech pochází již z konce 13. století. Prameny mají stejné chemické složení a liší se jen teplotou vody, která je od 37,7 do 40 oC. Právě teplota vody umožňuje její přímé použití na koupele bez ochlazování nebo přihřívání. Lázně se specializují na léčbu a prevenci onemocnění pohybového aparátu, souvisejících nervových onemocnění a dále na nemoci z povolání.
Ubytování
LD Pax leží v centru města na pěší zóně. Kapacita je 270 lůžek. Tento dům prošel v roce 2010 velice zdařilou kompletní rekonstrukcí. Pokoje jsou dvoulůžkové, většina s balkonem, k zařízení patří TV, SAT, telefon, rádio, lednice, WIFI, trezor, WC, koupelna s vanou či sprchou. Objekt má 6 poschodí, výtahy, recepci se směnárnou, jídelnu, kavárnu, taneční kavárnu, letní panoramatickou kavárnu na střeše budovy, kosmetický salon, internetový koutek. Chodbami je propojen s jednotlivými budovami, kde jsou poskytovány procedury. Lékařská služba je přímo v LD.
Tip
LÉČEBNÉ METODY:
základem léčby v Trenčianských Teplicích jsou každodenní koupele v místní zázračné termální vodě, která obsahuje oxid uhličitý a sirovodík. Tyto koupele probíhají jednak v bazénech (Sina teplota vody 39 °C, MUDr. A.Čapka 37,5 °C a Krym 37,4 °C) nebo v koupelových vanách. V nabídce dalších procedur jsou rašelinové obklady, fango, parafango, vodoléčba – vířivé a perličkové koupele, skotské střiky aj, pohybová výchova - cvičení, jóga, fitness, plavání aj, masáže – klasické, reflexní, podvodní, manuální lymfodrenáž aj, elektroléčba a další doplňující procedury např. oxygenoterapie, plynové injekce atd.
Procedury vždy určí lékař při vstupní lékařské prohlídce.
Další informace
INDIKACE:
léčí se zde většina nemocí pohybového ústrojí, degenerativní choroby a zánětlivé onemocnění pohybového aparátu s cílem zmírnit bolest, udržet a nebo zvýšit rozsah pohybu klienta, např. - artróza, nemoci páteře, zánětlivé nemoci kloubů, mimokloubní revmatismus. Dále se zde léčí neurologické onemocnění, pooperační stavy a nervové nemoci, nemoci z povolání aj. Mimořádnou vlastností léčivé vody je především obsah sirovodíku, který zvyšuje prokrvení tkání a má též analgetické účinky.

POBYT NENÍ VHODNÝ:
při oběhové nedostatečnosti, akutních stavech po infarktu, krvácivých stavech, v těhotenství, všech akutních nemocech a horečnatých stavech, pro inkontinentní klienty, epileptiky a jiné záchvatové stavy, pro klienty s akutními ekzémy, plísněmi, nehojícími se kožními defekty, pro klienty s opakujícími se záněty žil na nohách včetně růže a klienty se zhoubnými nádory v čase léčby i těsně po ní, pro nesoběstačné klienty
Nutno vzít s sebou vlastní léky
Stravování
plná penze, snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu a salátový bufet
Doprava
zájezdovým autobusem s klimatizací, DVD a WC. Odjezdy na pobyt jsou vždy v sobotu ve večerních hodinách s příjezdem na místo v neděli v ranních hodinách, ubytování v hotelu v den příjezdu do cca 14 hod. Odjezd z pobytu je následující týden v sobotu po snídani.

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Kladno, Praha, Příbram, Sedlčany, Tábor, Pelhřimov, Humpolec, Brno
Program
MOŽNOSTI VÝLETŮ:
zámek a městečko Bojnice, město Trenčín a Trenčianský hrad, skanzen Čičmany, Rajecká Lesná se známým Betlémem, hrad Beckov, Muzeum A. Puškina v Brodzanech, sklárna ve Valašské Belé atd.
Cena zahrnuje
6x plnou penzi, 6x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Pax, dopravu, 12 procedur,
1x denně hodinový vstup do venkovního vyhřívaného bazénu Grand v hotelu Krym, vstup do hotelového vnitřního bazénu, vstupní lékařskou prohlídku, delegáta po celou dobu pobytu, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu, která činí 1,41 EUR/osoba/den a hradí se individuálně na recepci hotelu,
cestovní komplexní pojištění od pojišťovny Uniqa za 240 Kč/os/pobyt
Slevy
sleva při vlastní dopravě 800 Kč/osobu, sleva pro dítě do 12 let na 3. lůžku 50%, příplatek za jednolůžkový pokoj v LD Pax 1900 Kč/osobu/pobyt
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK