Termální lázně BAD FÜSSING - Europa therme

Termální lázně BAD FÜSSING - Europa therme, Německo, 12.5.2018, Bez stravy

Termální lázně BAD FÜSSING - Europa therme

Termální lázně BAD FÜSSING - Europa therme
Termín:
12.5. – 12.5.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:134498796
990 Kč (-0 %)
Popis
Bad Füssing je lázeňské městečko cca 30 km jižně od Passau nedaleko rakouských hranic.
Jeho vznik i věhlas je úzce spjat se třemi termálními komplexy, díky nimž se Bad Füssing řadí mezi největší lázně Evropy. Místní léčivá voda je vhodná pro léčbu pohybového ústrojí. Část Europa Therme, kterou navštívíme má 12 různých bazénů, perličky, 4 bazény s masážními tryskami, bazén s vlnobitím, 120 m dlouhý kanál se silným proudem a dalších s teplotou vody od 27-40 ° C.
Stravování
vlastní
Doprava
autobus

Nástupní místa:
Příbram, Milín, Březnice
Cena zahrnuje
dopravu, vstup do lázní Europa Therme na 5 hodin, doprovod CK
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK