Penzion SARAH - busem

Penzion SARAH - busem, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Trogir, 8.6.2018, Polopenze
Penzion SARAH - busem
Termín:
8.6. – 17.6.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:130078646
7 490 Kč (-0 %)
Popis
Seget Vranjica je turisticky klidná lokalita ve střední Dalmácii, která leží 5 km severně od historického města Trogir a 30 km od města Split. Letovisko vyrostlo na poloostrůvku v atraktivní části trogirské riviéry. Přírodu charakterizuje bujné rostlinstvo, zátoky s kamenitými a oblázkovými plážemi, ostrovy a ostrůvky. Ubytování je vhodné hlavně pro nenáročné klienty vyžadující klid a soukromí. Ve Vranjici se nachází restaurace, kavárna/bistro, obchody, pekárna. V sousedním kempu Belvedere najdeme restauraci s živou hudbou a tancem, bar na pláži a obchod. Ze střediska vede pěší stezka podél moře přes borovicový háj k hotelovému komplexu MEDENA až do Dolního Segetu. V pravidelných intervalech zde jezdí lodní taxík do starobylého města Trogir.
Ubytování
Standardně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, většina pokojů má balkon nebo terasu. Některé pokoje mají ledničku a rychlovarnou konvici, pro ostatní pokoje jsou lednice k dispozici na chodbě.
Poloha
Penzion Sarah se nachází v obci Seget Donji – Vranjica a od centra města Trogir je vzdálen cca 6 km. Penzion je vhodný pro klienty, kteří vyhledávají klid, soukromí a nevadí jim jednoduché ubytování. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné až dvou přistýlek. V centrální budově je recepce, letní zastřešená terasa, kde se podává strava. WiFi na recepci penzionu zdarma. Parkování před penzionem je možné bez poplatku. Oblázková pláž je vzdálena 80 m od ubytování, je s pozvolným vstupem do vody, vhodná i pro malé děti. Cesta na pláž je podchodem pod silnicí. V letovisku je k dispozici obchod, restaurace, kavárny a bistro. Do Trogiru se lze pohodlně dostat autobusovou nebo lodní dopravou. Toto ubytování doporučujeme pro nenáročné klienty a rodiny s dětmi.
Vzdálenosti
městečko Trogir je vzdáleno 6 km
Děti
děti do 6 let na přistýlce mají pobyt zdarma, platí pouze dopravu a režii 2690 Kč
sleva 1000 Kč při vlastní dopravě, příplatek za 1/1 pokoj 2590 Kč/pobyt
Tip
ubytování doporučujeme pro nenáročné klienty a rodiny s dětmi
Další informace
MOŽNOSTI VÝLETŮ VE STŘEDISKU DONJI SEGET:
pro klienty jsou připraveny zajímavé výlety lodí a autobusem – plavba lodí na ostrovy Šolta a Čiovo fish – picnic, Národní park Krka, Trogir individuálně lodí - nástupní místo na loď
5 minut od Villy Kairos, Split – individuálně lodí do Trogiru, zde přestup na loď do Splitu či busem bez přestupu s odjezdem od Villy Kairos, výlet do města Dubrovník atd.
Více informaci o výletech se dozvíte u našeho delegáta.
Stravování
polopenze, snídaně - kontinentální, večeře – servírované, výběr ze tří menu.
Doprava
zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem, odjezd v pátek
v odpoledních hodinách, návrat domů následující neděli dopoledne

Most, Louny, Rakovník, Kladno, Praha, Dobříš, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice
Za příplatek 200 Kč: Chomutov, Ústí nad Labem, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Beroun, Plzeň, Benešov, Tábor, Strakonice, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 300 Kč: Brno, Jihlava, Třebíč, Olomouc, Přerov, Zlín
Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x polopenzi, dopravu, pobytovou taxu, výměnu ručníků, závěrečný úklid, česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní zdravotní pojištění
Slevy
děti do 6 let na přistýlce mají pobyt zdarma, platí pouze dopravu a režii 2 690 Kč, sleva 1 000 Kč při vlastní dopravě, příplatek za 1/1 pokoj 2 590 Kč/pobyt
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK