Penzion PACE ALPINA

Penzion PACE ALPINA, Itálie, Lombardie, Italské Alpy, 2.3.2018, Polopenze
Penzion PACE ALPINA
Termín:
2.3. – 11.3.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:120991698
14 140 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Na hoře Zoncolan se nachází jedna z nejrozvinutějších lyžařských oblastí v regionu Friuli Julské Benátky, která je přístupná z obcí Sùtrio a Ravascletto. Nabízí 28 km sjezdovek a fenomenální výhledy do nádherného kraje Carnia, ale i na rakouské a slovinské Alpy. Ravascletto je nejdůležitějším místem údolí Valcalda, nachází se v kotlině v nadmořské výšce 950 metrů na úpatí hory Zoncolan. Z Ravascletta je snadná dostupnost na sjezdovky díky 12 vlekům a lanovkám. Hlavní sjezdovky jsou nadprůměrně široké. Většina tratí vede v horní části areálu a jedna pak sjíždí hluboko do údolí až do Ravascletta. Je zde hlavní 4sedačková lanovka Valvan ze Zoncolanu a pak také krytá 4sedačka Tamai. K dispozici je zde dostatek modrých sjezdovek pro děti a začátečníky, ale zároveň také pestrý výběr náročnějších terénů pro pokročilé. Díky stoprocentnímu umělému zasněžování, návštěvníkům nezkazí požitek z jízdy ani rozmarné počasí. Nejen pro snowboardisty středisko nabízí i velmi kvalitní Arena Freestyle Snow Park na Monte Tamai na Zoncolanu v nadmořské výšce až 1 900 m. Dále nechybí řada pohodlných pojízdných koberců a sáňkařská dráha pro nejmenší návštěvníky, včetně večerního osvětlení. Středisko však nemusí být jen o denním lyžování, nabízí spousta alternativ trávení volného času jako např. krátký okruh pro běžkaře, oblíbené večerní jízdy s pochodněmi nebo třeba návštěvu 8 km vzdálených lázní Arta Terme.
Ubytování
Penzion Pace Alpina je oblíbený, rodinný a jednoduše vybavený penzion s vynikající polohou kousek od sjezdovky a cca 300m od centra Ravascletta. Celková kapacita penzionu je 32 lůžek v 11 pokojích + 4 lůžka v apartmánu Pace Alpina. Dvou až čtyřlůžkové pokoje jsou standardně vybaveny sociálním zařízením, sprchou, TV a telefonem. Některé pokoje jsou po rekonstrukci. Součástí penzionu je stylová restaurace s krbem, bar, prádelna, úschovna lyží a lyžařských bot s vysoušečem, vyhrazené parkování, WiFi a malé wellness (sauna, posilovna, masáže- vše za příplatek) v přízemí z příjezdové strany. Pokoje jsou situovány z druhé strany penzionu v 1.patře a v přízemí. Přístup do restaurace, baru a wellness je pouze venkovním vstupem.
Poloha
Penzion Pace Alpina je oblíbený, rodinný a jednoduše vybavený penzion s vynikající polohou kousek od sjezdovky a cca 300m od centra Ravascletta.
Vzdálenosti
Vzdálenost z Ústí nad Labem 708 km
Vzdálenost z Chomutova 646 km
Vzdálenost z Mostu 667 km
Vzdálenost z Příbrami 570 km
Vzdálenost z Tábora 534 km
Vzdálenost z Prahy 619 km
Další informace
Děti od 9 let a mladší s sebou musí mít platný doklad, z kterého lze jasně zjistit věk dítěte.
Stravování
Polopenze – snídaně formou bufetu, sladké i slané pokrmy včetně nápojů, večeře formou servírovaného menu s výběrem ze 2 předkrmů a 2 hlavních jídel s přílohou, nápoje za poplatek
Doprava
Zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem
Cena zahrnuje
Dopravu zahraničním zájezdovým autobusem, ubytování, polopenzi, skipas Friuli Skiregion, ložní a koupelnové prádlo
Cena nezahrnuje
Vratnou kauci na skipas 5 Euro, cestovní zdravotní pojištění
– u pojišťovny Uniqa 360 Kč/dosp./10 dní, 180 Kč/děti do 15 let/10 dní
Slevy
Sleva pro nelyžaře 3 300 Kč/6 denní skipas
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK