Penzion PACE ALPINA

Penzion PACE ALPINA, Itálie, Lombardie, Italské Alpy, 2.3.2018, Polopenze
Penzion PACE ALPINA
Termín:
2.3. – 11.3.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:120991698
14 140 Kč (-0 %)
Popis
Na hoře Zoncolan se nachází jedna z nejrozvinutějších lyžařských oblastí v regionu Friuli Julské Benátky, která je přístupná z obcí Sùtrio a Ravascletto. Nabízí 28 km sjezdovek a fenomenální výhledy do nádherného kraje Carnia, ale i na rakouské a slovinské Alpy. Ravascletto je nejdůležitějším místem údolí Valcalda, nachází se v kotlině v nadmořské výšce 950 metrů na úpatí hory Zoncolan. Z Ravascletta je snadná dostupnost na sjezdovky díky 12 vlekům a lanovkám. Hlavní sjezdovky jsou nadprůměrně široké. Většina tratí vede v horní části areálu a jedna pak sjíždí hluboko do údolí až do Ravascletta. Je zde hlavní 4sedačková lanovka Valvan ze Zoncolanu a pak také krytá 4sedačka Tamai. K dispozici je zde dostatek modrých sjezdovek pro děti a začátečníky, ale zároveň také pestrý výběr náročnějších terénů pro pokročilé. Díky stoprocentnímu umělému zasněžování, návštěvníkům nezkazí požitek z jízdy ani rozmarné počasí. Nejen pro snowboardisty středisko nabízí i velmi kvalitní Arena Freestyle Snow Park na Monte Tamai na Zoncolanu v nadmořské výšce až 1 900 m. Dále nechybí řada pohodlných pojízdných koberců a sáňkařská dráha pro nejmenší návštěvníky, včetně večerního osvětlení. Středisko však nemusí být jen o denním lyžování, nabízí spousta alternativ trávení volného času jako např. krátký okruh pro běžkaře, oblíbené večerní jízdy s pochodněmi nebo třeba návštěvu 8 km vzdálených lázní Arta Terme.
Ubytování
Penzion Pace Alpina je oblíbený, rodinný a jednoduše vybavený penzion s vynikající polohou kousek od sjezdovky a cca 300m od centra Ravascletta. Celková kapacita penzionu je 32 lůžek v 11 pokojích + 4 lůžka v apartmánu Pace Alpina. Dvou až čtyřlůžkové pokoje jsou standardně vybaveny sociálním zařízením, sprchou, TV a telefonem. Některé pokoje jsou po rekonstrukci. Součástí penzionu je stylová restaurace s krbem, bar, prádelna, úschovna lyží a lyžařských bot s vysoušečem, vyhrazené parkování, WiFi a malé wellness (sauna, posilovna, masáže- vše za příplatek) v přízemí z příjezdové strany. Pokoje jsou situovány z druhé strany penzionu v 1.patře a v přízemí. Přístup do restaurace, baru a wellness je pouze venkovním vstupem.
Poloha
Penzion Pace Alpina je oblíbený, rodinný a jednoduše vybavený penzion s vynikající polohou kousek od sjezdovky a cca 300m od centra Ravascletta.
Vzdálenosti
Vzdálenost z Ústí nad Labem 708 km
Vzdálenost z Chomutova 646 km
Vzdálenost z Mostu 667 km
Vzdálenost z Příbrami 570 km
Vzdálenost z Tábora 534 km
Vzdálenost z Prahy 619 km
Další informace
Děti od 9 let a mladší s sebou musí mít platný doklad, z kterého lze jasně zjistit věk dítěte.
Stravování
Polopenze – snídaně formou bufetu, sladké i slané pokrmy včetně nápojů, večeře formou servírovaného menu s výběrem ze 2 předkrmů a 2 hlavních jídel s přílohou, nápoje za poplatek
Doprava
Zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem
Cena zahrnuje
Dopravu zahraničním zájezdovým autobusem, ubytování, polopenzi, skipas Friuli Skiregion, ložní a koupelnové prádlo
Cena nezahrnuje
Vratnou kauci na skipas 5 Euro, cestovní zdravotní pojištění
– u pojišťovny Uniqa 360 Kč/dosp./10 dní, 180 Kč/děti do 15 let/10 dní
Slevy
Sleva pro nelyžaře 3 300 Kč/6 denní skipas
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK