Pavilony hotelu SLAVEN

Pavilony hotelu SLAVEN, Chorvatsko, Kvarner, Selce, 9.6.2018, Polopenze

Pavilony hotelu SLAVEN starstar

Pavilony hotelu SLAVEN
Termín:
9.6. – 16.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128896745
5 290 Kč (-0 %)
Popis
Hotel se nachází v centru městečka Selce. Byl vybudován v 70. letech 20. století. Jeho hlavní a největší předností je poloha přímo u moře. Vlastní hotel má jen málo pokojů, převážná část pokojů je v okolních pavilonech. V hotelu je centrální recepce, restaurace se zahradní terasou, která je společná pro všechny klienty, kavárna, aperitiv bar a taneční terasa. Před hotelem je velké bezplatné parkoviště. CK A.Ša má k dispozici pro své klienty pokoje v pavilonech Dina či Bebe. Tyto jsou vzdáleny od hlavní budovy hotelu, kde se klienti stravují, cca 150 m – 200 m. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové, jednoduše a standardně zařízené. Každý pokoj má vlastní balkon. Pláže jsou oblázkové, některé s písečným dnem a dále betonová mola. Na pláži je dětem k dispozici malý tobogán a spousta dalších atrakcí (trampolíny, houpačky, skluzavky atd.). V sousedství areálu hotelu je kemp, kde klienti mohou využít tenisové dvorce či stoly na stolní tenis, minigolf a dětské hřiště. V roce 2017 bylo za pomoci financí EU krásně upraveno a zrekonstruováno náměstí a centrum města. Také pláž v roce 2017 doznala velkých úprav, je širší s navezeným pískem s pozvolným přístupem do moře, což jistě ocení rodiny s dětmi. Tento hotel doporučujeme nenáročným klientům.
Ubytování
účelně a standardně vybavené dvou až čtyřlůžkové pokoje v pavilonech, čtyřlůžkových pokojů je omezený počet, vždy pevná lůžka. Pokoje v pavilonu Dina jsou zařízeny novějším nábytkem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a balkon, od hotelové restaurace jsou vzdáleny cca 150 – 200 m, od moře cca 250 m.
Poloha
Oblíbené rekreační středisko Selce leží v oblasti regionu VINODOL, což znamená VINNÉ ÚDOLÍ. Toto údolí se rozpíná od Bakarského zálivu na severu až k městu Novi Vinodolski na jihu. Selce leží 2,5 km jihovýchodně od známého turistického centra Crikvenica. Obě střediska jsou spojena promenádou, po které jezdí i turistický vláček.
Vzdálenosti
Pavilony se nachází v centru městečka Selce.
Sport a zábava
v sousedství hotelu je kemp, kde klienti mohou využít tenisové dvorce či stoly na stolní tenis, minigolf a dětské hřiště
Děti
na pláži je dětem k dispozici malý tobogán a spousta dalších atrakcí - trampolíny, houpačky, skluzavky,...
Výhody a nevýhody
blízko pláže, hotel doporučujeme nenáročným klientům a je vhodný pro rodiny s dětmi
Tip
pro klienty jsou připraveny zajímavé výlety lodí a autobusem, např. do národního parku Plitvická jezera, národního parku Severní Velebit, Zavržan či Postoja, dále na ostrov Krk do městečka Baška či Vrbnik, noční panoramatická plavba do Crikvenice, fish picnic atd.
Více informaci o výletech se dozvíte u našeho delegáta.
Stravování
polopenze - švédské stoly, výborná chorvatská a mezinárodní kuchyně,
nápoje u večeře nejsou zahrnuty v ceně
Doprava
vlastní
možnost zajistit autobusovou dopravu zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem, odjezd v pátek ve večerních hodinách, návrat domů následující neděli dopoledne

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Most, Louny, Rakovník, Kladno, Praha, Dobříš, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice
Za příplatek 200 Kč: Chomutov, Ústí nad Labem, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Beroun, Plzeň, Benešov, Tábor, Strakonice, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 300 Kč: Brno, Jihlava, Třebíč, Olomouc, Přerov, Zlín
Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x polopenzi, pobytovou taxu včetně přihlášení na chorvatskou policii, úklid pokoje, výměnu ručníků, závěrečný úklid, česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
dopravu za 2 290 Kč/osobu, cestovní zdravotní pojištění
Slevy
dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu je zdarma, příplatek mořská strana 490 Kč/pokoj/pobyt. příplatek za 1/1 pokoj 3 990 Kč, domácí mazlíček 10 EUR/den – platba v místě
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK