Královské město MADRID

Královské město MADRID, Španělsko, Madrid, 5.5.2018, Snídaně

Královské město MADRID

Královské město MADRID
Termín:
5.5. – 8.5.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:134149779
13 990 Kč (-0 %)
Popis
Madrid, hlavní město Španělska, je pulsujícím srdcem Iberského poloostrova. Hlavním městem se stal v 16. století a svou významnou pozici si neotřesitelné drží až do dnešní doby. V metropoli najdou zalíbení milovníci umění i cestovatelé, kteří si chtějí užít luxus velkoměsta a zároveň brouzdat v uličkách nasáklých staletími dějin. Do jejich útrob se teď můžete vydat spolu s námi. Dostanete tipy na nejzajímavější památky a zajímavá místa v okolí Madridu, poradíme Vám, co ochutnat a kdy se do Madridu vlastně vydat. Na své si zde rozhodně přijdou i fotbaloví fanoušci, jelikož ve městě sídlí světoznámé velkokluby Atlético Madrid a Real Madrid. V Madridu žijí více než 3 miliony obyvatel, díky čemuž se řadí mezi 6 nejlidnatějších měst v Evropě.
Ubytování
dle programu
Poloha
Metropole leží v poměrně velké nadmořské výšce přes 600 m, proto jsou zde během roku výraznější teplotní rozdíly. K tomu přispívá také poloha města ve středu poloostrova a s tím spojená vzdálenost od moře.
Stravování
3x snídaně
Doprava
Letecká přeprava Praha - Madrid - Praha
nástupní místo: Letiště Václava Havla v Praze
Program
1. den: Odlet z Prahy do MADRIDU, transfer do hotelu, ubytování. Půldenní procházka městem – centrální část města PUERTA DEL SOL, PLAZA MAYOR s jezdeckou sochou Filipa III., královský palác. Odpoledne volno na vlastni prohlídku města, muzeí, fotbalového stadionu Bernabeu, galerii nebo na ochutnávku místních specialit.
2. den: Volný den na prohlídku MADRIDU nebo fakultativní půldenní výlet s průvodcem do TOLEDA, města lemovaného ze všech stran meandry řeky Tajo. Toto historické město začalo svoji historii už za Římanů, později se stalo kolébkou mudejarského slohu a také místem, kde tvořil slavný malíř EL GRECO. Večer fakultativní možnost představení flamenca.
3. den: Volný den v MADRIDU – fakultativní možnost půldenních nebo celodenních výletů
(v angličtině) – El Escorial, Avila a Salamanca.
4. den: Transfer na letiště, odlet zpět do ČR.
Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha – Madrid – Praha, letištní taxy a další poplatky,
3 noci v hotelu ***, 3× snídani, česky mluvícího průvodce na prohlídky
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištěni, individuální vstupy, povinný příplatek městské
taxy (hrazen přímo v hotelu – cca 2 €/os./noc)
Slevy
dítě 2–12 let v doprovodu 2 dospělých osob 1 000 Kč
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK