Hotel RÉPCE GOLD

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Hotel RÉPCE GOLD - Maďarsko - Západní Maďarsko - Bükfürdõ

Hotel RÉPCE GOLD starstarstarstar

Hotel RÉPCE GOLD
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Popis
Patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším termálním lázním. Nacházejí se na západní hranici s Rakouskem. Termální koupaliště leží v krásně upraveném, rozlehlém parku, který je plný zeleně. Výzkum narazil v této oblasti v roce 1971 na léčivý pramen o teplotě 58 oC, jehož kapacita je 1000 l/min. Tato léčivá voda má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito-vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů.
Kryté lázně a koupaliště s léčivou termální a pitnou vodou o teplotě 24 – 38 oC se rozprostírají na 13 ha s vodní plochou více než 5 000 m2. Komplex s 27 bazény očekává návštěvníky po celý rok, aby zde léčili a zregenerovali své tělo. Milovníkům sauny je určen nově vybudovaný svět sauny pro 150 osob s tepidariem, aromatickou parní saunou, infračervenou i finskou saunou, ledovou kabinou, vnitřním a venkovním ochlazovacím bazénem. V areálu jsou široké možnosti stravování.
Ubytování
Hotel nabízí jedno a dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, všechny pokoje mají koupelnu, WC, TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránku, možnost připojení k internetu zdarma v lobby i na pokojích. Většina pokojů má balkon. Pokoje s přistýlkou balkon nemají. Hotel také nabízí 7 rodinných pokojů, jedná se o dva sousedící pokoje, které jsou propojeny dveřmi, dále 12 apartmánů a dva pokoje pro hosty se zdravotním postižením včetně pokoje pro doprovod.
Poloha
Je situován v tichém klidném prostředí a je obklopen stinnými listnatými stromy.
Je propojen s termálními lázněmi krytou, vytápěnou, spojovací chodbou.
Další informace
INDIKACE:
vápenatění, artróza (degenerativní nemoc kloubů), osteoporóza (řídnutí kostí), diskopatie, lumbago, Bechtěrevova nemoc, chronický zánět kloubů, dna, revmatismus měkkých tkání, rehabilitace po ortopedických a neurochirurgických operacích, poúrazová rehabilitace, chronické gynekologické a urologické záněty, chronický žaludeční katar, žaludeční vředy, zažívací potíže.
Stravování
polopenze, bufetové stoly, v den příjezdu začíná strava večeří, v den odjezdu končí také večeří, u večeře nejsou nápoje v ceně.
Doprava
zájezdovým autobusem. Odjezdy na pobyt jsou vždy v brzkých ranních hodinách.

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Březnice, Příbram, Sedlčany, Praha.
Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x snídani a 8x večeři (nově i v den odjezdu) formou bufetu, autobusovou dopravu tam a zpět, župan, služby delegáta, 7x celodenní vstupné do termálních lázní kromě zážitkové části a světa sauny. V den příjezdu je již možné využít wellness centrum hotelu, ve kterém najdete plavecký bazén, whirpool, jacuzzi, saunu, parní kabinu. V den odjezdu je možno ještě využít vstupu do termálního areálu.
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu cca 1,7 EUR/noc/osoba nad 18 let, platba v místě, cestovní zdravotní pojištění
Slevy
PŘÍPLATKY:
příplatek ve výši 120 Kč/os. za nástupní místa Březnice, Sedlčany
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.