Hotel RÉPCE GOLD

Hotel RÉPCE GOLD, Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdõ, 16.11.2017, Polopenze
Hotel RÉPCE GOLD
Termín:
16.11. – 19.11.2017
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:113146332
5 990 Kč (-0 %)
Popis
Patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším termálním lázním. Nacházejí se na západní hranici s Rakouskem. Termální koupaliště leží v krásně upraveném, rozlehlém parku, který je plný zeleně. Výzkum narazil v této oblasti v roce 1971 na léčivý pramen o teplotě 58 oC, jehož kapacita je 1000 l/min. Tato léčivá voda má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito-vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů.
Kryté lázně a koupaliště s léčivou termální a pitnou vodou o teplotě 24 – 38 oC se rozprostírají na 13 ha s vodní plochou více než 5 000 m2. Komplex s 27 bazény očekává návštěvníky po celý rok, aby zde léčili a zregenerovali své tělo. Milovníkům sauny je určen nově vybudovaný svět sauny pro 150 osob s tepidariem, aromatickou parní saunou, infračervenou i finskou saunou, ledovou kabinou, vnitřním a venkovním ochlazovacím bazénem. V areálu jsou široké možnosti stravování.
Ubytování
Hotel nabízí jedno a dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, všechny mají koupelnu, WC, TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránku, možnost připojení k internetu zdarma v lobby i na pokojích. Většina pokojů má balkon. Pokoje s přistýlkou balkon nemají. Hotel dále nabízí 7 rodinných pokojů, vždy 2 pokoje jsou propojené dveřmi, 12 apartmánů a 2 pokoje pro hosty s tělesným postižením s pokojem pro doprovod.
Poloha
Je situován v tichém klidném prostředí a je obklopen stinnými listnatými stromy.
Je propojen s termálními lázněmi krytou, vytápěnou, spojovací chodbou.
Další informace
INDIKACE:
vápenatění, artróza (degenerativní nemoc kloubů), osteoporóza (řídnutí kostí), diskopatie, lumbago, Bechtěrevova nemoc, chronický zánět kloubů, dna, revmatismus měkkých tkání, rehabilitace po ortopedických a neurochirurgických operacích, poúrazová rehabilitace, chronické gynekologické a urologické záněty, chronický žaludeční katar, žaludeční vředy, zažívací potíže.
Stravování
polopenze, bufetové stoly, v den příjezdu začíná strava večeří, v den odjezdu končí také večeří, u večeře nejsou nápoje v ceně.
Doprava
zájezdovým autobusem. Odjezdy na pobyt jsou vždy v brzkých ranních hodinách.

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Březnice, Příbram, Sedlčany, Praha.
Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x snídani a 8x večeři (nově i v den odjezdu) formou bufetu, autobusovou dopravu tam a zpět, župan, služby delegáta, 7x celodenní vstupné do termálních lázní kromě zážitkové části a světa sauny. V den příjezdu je již možné využít wellness centrum hotelu, ve kterém najdete plavecký bazén, whirpool, jacuzzi, saunu, parní kabinu. V den odjezdu je možno ještě využít vstupu do termálního areálu.
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu cca 1,7 EUR/noc/osoba nad 18 let, platba v místě, cestovní zdravotní pojištění
Slevy
PŘÍPLATKY:
příplatek ve výši 120 Kč/os. za nástupní místa Březnice, Sedlčany
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK