Hotel NIKOLA

Hotel NIKOLA, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice, 2.6.2018, Polopenze
Hotel NIKOLA
Termín:
2.6. – 9.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:144512424
6 790 Kč (-0 %)
Popis
Jedná se o malý rodinný hotel, který má 28 pokojů a jeden apartmán. Nachází se v klidné části Vodic, 1,5 km od centra městečka. Oblázková pláž je vzdálena cca 300 metrů od hotelu. Celý objekt je klimatizovaný. Součástí hotelu je restaurace, letní terasa a parkoviště.
Ubytování
hotel Nikola má k dispozici dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, klimatizaci, vlastní sociální zařízení, TV/SAT, minibar. Většina pokojů má balkon.
Na vyžádání za doplatek je možná malá chladnička.

Klienti budou ubytováni v sobotu kolem 14 hod., pokoj musí opustit v den odjezdu do 9 hod.
Poloha
Známé, krásné městečko Vodice leží v široké zátoce 12 km severozápadně od města Šibenik. Je typické svými vzrostlými palmami, které zde vysazují sami obyvatelé v rámci zkrášlení svého města. Jistě Vás učaruje malebné staré centrum s přístavem, kde najdete spousty obchůdků, barů, kaváren a příjemnou tržnici. Město má dvě hlavní hotelová střediska, severní na poloostrůvku Punta a jižní v okolí hotelu Imperial a Olympia. V severní části je pobřeží kamenité s betonovými plochami na slunění. Na jižní straně je krásná oblázková pláž s tobogánem, půjčovnou loděk a šlapadel. Vstup do moře je zde pozvolný, místy i s písčitým dnem, vhodný i pro menší děti. V této části se nachází nabídka našeho ubytování. Letní teploty vzduchu se zde pohybují od 26 do 30°C a moře od 25 do 27 °C.
Děti
děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma
dítě 3- 12 let na přistýlce sleva 40%
dítě 3- 12 let na pevném lůžku sleva 30%
Tip
pro klienty jsou připraveny zajímavé výlety busem na vodopády Krka, do národního parku Plitvická jezera, do města Šibenik či lodí na souostroví Kornati, do města Split, Zadar ostrov Zlarin či Prvič, atd.
Další informace
Příplatek chladnička 700 Kč/pobyt - nutno objednat předem
Stravování
polopenze snídaně formou švédského stolu,
večeře výběr z menu a salátový bufet, nápoje nejsou zahrnuty v ceně
Doprava
zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem, odjezd v pátek
v odpoledních hodinách, návrat domů následující neděli dopoledne

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Most, Louny, Rakovník, Kladno, Praha, Dobříš, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice
Za příplatek 200 Kč: Chomutov, Ústí nad Labem, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Beroun, Plzeň, Benešov, Tábor, Strakonice, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 300 Kč: Brno, Jihlava, Třebíč, Olomouc, Přerov, Zlín
Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x polopenzi, ručníky, závěrečný úklid, klimatizaci,
pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
dopravu za 2 490 Kč, pobytovou taxu dosp. os. 300 Kč/pobyt a dítě 12.18 let 150 Kč/pobyt, cestovní zdravotní pojištění
Slevy
děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma
dítě 3- 12 let na přistýlce sleva 40%
dítě 3- 12 let na pevném lůžku sleva 30%
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK