Hotel Jadran vl. dopravou

Hotel Jadran vl. dopravou, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Trogir, 9.6.2018, Polopenze
Hotel Jadran vl. dopravou
LM
Termín:
9.6. – 16.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:130070321
6 690 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Popis
Tento menší příjemný hotel leží v krásně upraveném borovém háji přímo u moře, od kterého je oddělen pouze klidnou pěší promenádou. Od historické části města Trogir je vzdálen pouhé dva km. Před hotelem je pláž pro plavce se skvělým zázemím vybaveným slunečníky a lehátky, určenými pouze pro hotelové hosty. Písčito oblázková pláž pro děti a neplavce s pohodlným vstupem do moře v délce téměř jednoho kilometru se nachází ve vzdálenosti 100 m.
Hotel se skládá z hlavní hotelové budovy, čtyř třípatrových a jednoho dvoupatrového pavilonu a nabízí klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek. K vybavení hotelu dále patří restaurace s terasou s překrásným výhledem na moře, pizzerie, aperitiv bar, TV místnost, WIFI na recepci zdarma, sejf na recepci, konferenční místnost, venkovní bazén, tenisové kurty, parkoviště.
Tento hotel doporučujeme klientům, kteří chtějí pohodovou, klidnou dovolenou, mají rádi dlouhé procházky podél moře a láká je noční život ve starobylém, tajuplném, středověkém městečku Trogir, kde je spousty kaváren, restaurací a obchůdků s kvalitními ručními výrobky. Potkáte zde i zajímavé, chorvatské umělce a výtvarníky.
Ubytování
klimatizované dvoulůžkové menší pokoje s teráskou v přízemí a dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky v 1. nebo 2. patře s balkonem s překrásným výhledem na moře, kde je přistýlka ve formě rozkládacího křesla. Dále hotel nabízí v omezeném počtu dvoulůžkové pokoje se dvěma přistýlkami s balkonem s výhledem na moře. Přistýlky jsou dvě rozkládací křesla nebo rozkládací gauč. Přistýlky v pokoji 2+2 jsou určeny pro děti do 14 let. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, TV/SAT, fénem a telefonem.
Poloha
Malebné městečko Donji Seget je vzdáleno 2,5 km od centra starého Trogiru, který je možno navštívit jednak lodním taxíkem nebo pěšky promenádou podél moře, či je možné využít místní autobusové dopravy. Seget leží při pobřeží mezi oblíbenými turistickými středisky areálu hotelu Medena a areálu hotelu Jadran. Najdete zde pláže kamenité, oblázkové a v blízkosti hotelů a penzionů jsou krásně upravené štěrkopísečné pláže. Moře je průzračně čisté a od května do října má příjemnou teplotu. Středisko nabízí dobré podmínky pro vodní sporty, ale i pro sporty na souši jako je tenis, kuželky, stolní tenis. Jsou zde možné překrásné procházky podél moře v délce několika kilometrů. Turistická střediska nabízí i pobavení na tanečních terasách.
Vybavení a služby
bazén u hotelu
Sport a zábava
venkovní bazén, tenisové kurty
Další informace
MOŽNOSTI VÝLETŮ VE STŘEDISKU DONJI SEGET:
pro klienty jsou připraveny zajímavé výlety lodí a autobusem – plavba lodí na ostrovy Šolta a Čiovo fish – picnic, Národní park Krka, Trogir individuálně lodí - nástupní místo na loď
5 minut od Villy Kairos, Split – individuálně lodí do Trogiru, zde přestup na loď do Splitu či busem bez přestupu s odjezdem od Villy Kairos, výlet do města Dubrovník atd.
Více informací o výletech se dozvíte u našeho delegáta
Stravování
polopenze - teplý a studený bufet - snídaně formou bufetu včetně nápojů (čaj, káva, mléko, džus), večeře - teplý a studený bufet (předkrmy, přílohy, saláty, hlavní jídla, dezerty), nápoje nejsou u večeře v ceně
Doprava
vlastní
možnost autobusové dopravy za příplatek 2490 Kč/os
zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem,
odjezd v pátek v odpoledních hodinách, návrat domů následující neděli dopoledne
možnost i letecké dopravy za příplatek aktuální ceny letenky včetně zajištění transféru


NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Most, Louny, Rakovník, Kladno, Praha, Dobříš, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice
Za příplatek 200 Kč: Chomutov, Ústí nad Labem, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Beroun, Plzeň, Benešov, Tábor, Strakonice, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 300 Kč: Brno, Jihlava, Třebíč, Olomouc, Přerov, Zlín
Cena zahrnuje
7x ubytování v klimatizovaném pokoji, 7x polopenzi, pobytovou taxu včetně přihlášení na chorvatskou policii, ložní a koupelové prádlo, 2x za týden výměnu ručníků, každodenní úklid pokoje a koupelny, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku, českého delegáta
Cena nezahrnuje
dopravu, cestovní zdravotní pojištění
Slevy
jedno dítě do 8 let na 3. nebo 4. lůžku zdarma
dospělá osoba na přistýlce sleva 1 200 Kč, v termínu I 03 – I 13
možnost půjčení dětské postýlky 990 Kč/pobyt,
příplatek vyšší patro s výhledem na moře 790 Kč/pokoj/pobyt
doprava 2 490 Kč/os
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK