Hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK - termální lázně

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Hotel Danubius Health Spa Resort Bük - termální lázně - Maďarsko - Západní Maďarsko - Bükfürdõ

Hotel Danubius Health Spa Resort Bük - termální lázně starstarstarstar

Hotel Danubius Health Spa Resort Bük - termální lázně
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Popis
BÜKFÜRDÖ
Patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším termálním lázním, nacházejícím se na západní hranici s Rakouskem. Termální koupaliště leží v krásně upraveném, rozlehlém parku, který je plný zeleně. V prostorách lázeňského areálu je sedm bazénů s léčivou vodou s teplotami od 24 – 38 °C, dětský a sportovní bazén. Rozloha areálu je 13 ha, léčivá voda je bohatá především na fluorid a kysličník uhličitý a je velmi účinná při léčbě revmatismu a chorob pohybového ústrojí. V termálním areálu jsou široké možnosti stravování.
Ubytování
DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK****
má vlastní termální lázně. Ubytování je v jedno a dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky, vybavené klimatizací, koupelnou, WC, fénem, županem, TV, telefonem, minibarem a balkonem. Hotel disponuje recepcí, směnárnou. V hotelu se nachází vnitřní termální bazén 37 °C, vnitřní plavecký bazén 26-28 °C, venkovní plavecký bazén 25-26 °C, vnitřní a venkovní zážitkový bazén s masážními tryskami 32-36 °C, římské parní lázně finská sauna, jacuzzi. Dále je hostům k dispozici posilovna.
Vybavení a služby
V hotelu se nachází vnitřní termální bazén 37 ˚C, vnitřní plavecký bazén (15 x 8 m) 26-28 ˚C, venkovní plavecký bazén (20 x 10 m) 25-26 ˚C, vnitřní a venkovní zážitkový bazén s masážními tryskami 32-36 ˚C, římské parní lázně, finská sauna, jacuzzi. Možnost wellness a léčebných procedur za poplatek. Dále je hostům k dispozici posilovna, Sport all inclusive: 4 tenisové kurty s antukou v zahradě, minigolf, squash, stolní tenis, zahradní šachy, petanque, kulečník.
Tip
prodloužený víkend na 4 noci v termálních lázních se stravou all inclusive
Stravování
All inclusive servis zahrnuje: 7.00-10.00 hod. snídaně formou bufetu včetně šampaňského, 10.00-12.00 hod. snídaně PLUS (pečivo, jogurty, ovoce), 10.00-15.00 hod. čaj a ovoce v lázeňské části, 12.00 – 14.00 hod. oběd formou bufetu (polévky, saláty, zelenina, sladké pečivo, hlavní chody – maďarské a mezinárodní speciality, dorty, ovoce, zdravá výživa, dětský bufetový koutek), 14.00-18.00 hod. odpolední občerstvení (pizza, palačinky, dorty, zmrzlina, ovoce), 18.00-22.00 hod. večeře formou bufetu včetně šampaňského, 11.00-22.00 hod. nápoje: jsou k dispozici rozlévaná vína a točené pivo, nealkoholické nápoje, káva, čaj. Začátek stravy začíná v den příjezdu od 14.00 hod a končí v den odjezdu snídaní
Doprava
Zájezdovým autobusem. Odjezdy na pobyt jsou vždy v brzkých ranních hodinách.
Nástupní místa: Jince, Obecnice, Příbram, Milín, Písek,
Cena zahrnuje
dopravu, 4x ubytování ve 2 lůžkových pokojích STANDARD, stravování ALL INCLUSIVE (od Check-in do Check-out), neomezené využívání lázní hotelu, „Sport all inclusive“: tenis - venkovní kurty (kurty v hale za poplatek), squash, minigolf, fitness, zapůjčení županu, připojení na internet, parkování, služby delegáta.
Cena nezahrnuje
nápoje z minibaru, bowling, pobytovou taxu cca 1,5 EUR / noc / osoby nad 18 let – platba na místě, pojištění léčebných výloh a storno zájezdu.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.