Hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK - termální lázně

Hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK - termální lázně, Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdõ, 16.11.2017, All inclusive

Hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK - termální lázně starstarstarstar

Hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK - termální lázně
Termín:
16.11. – 19.11.2017
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:113146333
5 990 Kč (-0 %)
Popis
BÜKFÜRDÖ
Patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším termálním lázním, nacházejícím se na západní hranici s Rakouskem. Termální koupaliště leží v krásně upraveném, rozlehlém parku, který je plný zeleně. V prostorách lázeňského areálu je sedm bazénů s léčivou vodou s teplotami od 24 – 38 °C, dětský a sportovní bazén. Rozloha areálu je 13 ha, léčivá voda je bohatá především na fluorid a kysličník uhličitý a je velmi účinná při léčbě revmatismu a chorob pohybového ústrojí. V termálním areálu jsou široké možnosti stravování.
Ubytování
DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK****
má vlastní termální lázně. Ubytování je v jedno a dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky, vybavené klimatizací, koupelnou, WC, fénem, županem, TV, telefonem, minibarem a balkonem. Hotel disponuje recepcí, směnárnou. V hotelu se nachází vnitřní termální bazén 37 °C, vnitřní plavecký bazén 26-28 °C, venkovní plavecký bazén 25-26 °C, vnitřní a venkovní zážitkový bazén s masážními tryskami 32-36 °C, římské parní lázně finská sauna, jacuzzi. Dále je hostům k dispozici posilovna.
Vybavení a služby
V hotelu se nachází vnitřní termální bazén 37 ˚C, vnitřní plavecký bazén (15 x 8 m) 26-28 ˚C, venkovní plavecký bazén (20 x 10 m) 25-26 ˚C, vnitřní a venkovní zážitkový bazén s masážními tryskami 32-36 ˚C, římské parní lázně, finská sauna, jacuzzi. Možnost wellness a léčebných procedur za poplatek. Dále je hostům k dispozici posilovna, Sport all inclusive: 4 tenisové kurty s antukou v zahradě, minigolf, squash, stolní tenis, zahradní šachy, petanque, kulečník.
Tip
prodloužený víkend na 4 noci v termálních lázních se stravou all inclusive
Stravování
All inclusive servis zahrnuje: 7.00-10.00 hod. snídaně formou bufetu včetně šampaňského, 10.00-12.00 hod. snídaně PLUS (pečivo, jogurty, ovoce), 10.00-15.00 hod. čaj a ovoce v lázeňské části, 12.00 – 14.00 hod. oběd formou bufetu (polévky, saláty, zelenina, sladké pečivo, hlavní chody – maďarské a mezinárodní speciality, dorty, ovoce, zdravá výživa, dětský bufetový koutek), 14.00-18.00 hod. odpolední občerstvení (pizza, palačinky, dorty, zmrzlina, ovoce), 18.00-22.00 hod. večeře formou bufetu včetně šampaňského, 11.00-22.00 hod. nápoje: jsou k dispozici rozlévaná vína a točené pivo, nealkoholické nápoje, káva, čaj. Začátek stravy začíná v den příjezdu od 14.00 hod a končí v den odjezdu snídaní
Doprava
Zájezdovým autobusem. Odjezdy na pobyt jsou vždy v brzkých ranních hodinách.
Nástupní místa: Jince, Obecnice, Příbram, Milín, Písek,
Cena zahrnuje
dopravu, 4x ubytování ve 2 lůžkových pokojích STANDARD, stravování ALL INCLUSIVE (od Check-in do Check-out), neomezené využívání lázní hotelu, „Sport all inclusive“: tenis - venkovní kurty (kurty v hale za poplatek), squash, minigolf, fitness, zapůjčení županu, připojení na internet, parkování, služby delegáta.
Cena nezahrnuje
nápoje z minibaru, bowling, pobytovou taxu cca 1,5 EUR / noc / osoby nad 18 let – platba na místě, pojištění léčebných výloh a storno zájezdu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK