Bungalovy RESNIK

Bungalovy RESNIK, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Kaštelanská riviéra, 9.6.2018, All inclusive
Bungalovy RESNIK
Termín:
9.6. – 16.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:136178698
7 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • WiFi
Popis
Turistický komplex Resnik je posazen do krásného lesoparku cca 4 km jižně od města Trogir a jeden km od letiště ve Splitu. Skládá se z hlavní budovy, hotelových pavilonů a bungalovů. Komplex má krásnou oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře, která je ideální pro děti a neplavce. Na plážích jsou sprchy, lehátka a slunečníky za poplatek. V této sezoně máme k dispozici v resortu Resnik všechny možnosti ubytování. Jednak hotelové pokoje, které jsou vkusně zařízeny a dále všechny druhy bungalovů, bílé, růžové a žluté – suite. V hlavní budově je nově zrekonstruovaná recepce, možnost připojení WIFI zdarma bez garance kvality signálu, směnárna, trezor za poplatek, kafé bar, restaurace s terasou s překrásným výhledem na moře, TV místnost, aperitiv bar. Dále v areálu najdete plážový bar, jehož produkty nejsou zahrnuty v ceně stravy. V sousedství areálu je pět tenisových kurtů, stolní tenis, basketbal, házená za poplatek a v sezoně dětské animace. Doporučujeme pro rodiny s malými dětmi, které nečekají komfort, ale zaujme je hezké prostředí s příjemnou oblázkovou pláží s hrubým pískem a hlavně s pozvolným vstupem do moře. V okolí resortu je možnost krásných procházek podél moře po pěší přírodní promenádě až do středisek Kaštela.
Ubytování
Naprosto jednoduché ubytování v lesoparku mezi stromy
bílé bungalovy, jedna místnost se čtyřmi pevnými lůžky, vlastní sociální zařízení (sprcha + WC), terasa, jedno parkovací místo přímo u bungalovu. Rozměr bungalovů je 24 m2 a jejich umístění je nejblíže k moři.
růžové bungalovy, dvě malé oddělené ložnice se čtyřmi pevnými lůžky s vlastním sociálním zařízením (sprcha + WC), lednice, TV/SAT, terasa, jedno parkovací místo přímo u bungalovu. Rozměr bungalovů je 24 m2.
žluté bungalovy - suite, dvě dvoulůžkové ložnice, denní místnost s kuchyňským koutem a lednicí, vlastní sociální zařízení (sprcha + WC), terasa, jedno parkovací místo přímo u bungalovu. Možnost vyžádání klimatizace za poplatek. Rozměr bungalovů 28 m2.
Všechny typy bungalovů musí být obsazeny minimálně dvěma plně platícími osobami.
pavilony, dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení (sprcha + WC), SAT/TV, telefon a balkon. Možnost klima na vyžádání - omezený počet pokojů.
. Ubytování končí v den odjezdu v 10 hodin.
Poloha
Kaštela je oblast ve střední Dalmácii nacházející se mezi starobylými městy Trogirem a Splitem. Jedná se celkem o sedm pobřežních tvrzí chorvatsky Kaštel, které byly vybudovány v období válek s Turky. K příjemnému prožití dovolené v Kaštele přispívá půvabná rozmanitost místní krajiny. Na jedné straně se tyčí 779 metrů vysoký masiv Kozjak s příkrými skalními stěnami, na straně druhé je blankytně modré moře s ostrovy všech velikostí, hojností slunce a příznivým podnebím.
Vzdálenosti
4 km město Trogir
u moře s krásnou pláží s pozvolným vstupem do moře
Sport a zábava
V sousedství areálu je pět tenisových kurtů, stolní tenis, basketbal a házená za poplatek.
Děti
děti do 6 let na 3. a 4. lůžku zdarma, děti 6-10 let na 3. a 4. lůžku 50% sleva, děti 10 – 15 let na 3. a 4. lůžku 30% sleva
Výhody a nevýhody
chorvatský all inclusive - plná penze s nápoji
u pláže, ohraničený areál
Tip
výlety lodí – celodenní plavba lodí na ostrovy Šolta a Čiovo, včetně stravy
výlety busem - Split, Trogir, NP Krka, atd
Více informaci o výletech se dozvíte u našeho delegáta.
Další informace
Den obce Kaštely se slaví 4. března.
V prosinci roku 2007 byl uveden v život projekt příměstské železnice na trati mezi Splitem a Kaštely. Přestože má vlak význam především pro místní obyvatele pro cesty do zaměstnání a do škol, může být i pro turisty velmi atraktivní. Jízdné stojí 10 kun a je o 5 kun nižší než jízdné autobusovou linkou.
V blízkosti Kaštel Štafilić se nachází jedna významná přírodní památka. Více než 1500 let staré olivovníky patří mezi světové unikáty, které s největší pravděpodobností vysadili ještě římští vojáci, kteří zde bydleli.
Všechny pevnosti postavené v renesančním stavebním stylu byly vybudovány podle stejného vzoru, což je patrné dodnes. Obranné hradby jsou vždy orientované k severu. Tím tehdejší stavitelé dosáhli toho, že byl nepřítel spatřen co nejdříve.
Rodák ze Sušice Hendrik Šoulavý zde v roce 1009 otevřel první turistický penzion.
Místní výborné víno se nazývá Crljenak.

Kaštel Štafilič: Jeho součástí se stala i osada Resnik. Za vidění zde stojí více než 1500 let stará dosud plodící oliva.

Kaštel Novi: Na jeho okraji se nachází Biblická stomorijská zahrada, ve které roste mnoho rostlin, o nichž se píše v Bibli.

Kaštel Stari: Při pobřeží stojí nejstarší kaštelský hrad Cippico. Kaštel Stari je výchozím bodem pro výjezd k horské chatě Malačka. Odtud je nádherný výhled na splitské letiště, i na celý Kaštelánský záliv, včetně města Split.

Kaštel Lukšič: V renovované tvrzi Vitturi s nachází muzeum. Probíhají tu různé výstavy a koncerty, v prvním srpnovém týdnu se každoročně pořádají rozmanité akce, které připomínají nešťastnou lásku milenecké dvojice Miljenko a Dobrila s podobným osudem jako Romeo a Julie.

Kaštel Kambelovac: Místo spojené s rybolovem má hezký rybářský přístav, v němž jsou k vidění jednostěžňové polozakryté rybářské lodě zvané gajety.

Kaštel Sučurac: Dnes je administrativním centrem všech sjednocených Kaštelů. Je také výchozím bodem jištěné turistické stezky, která vede pohořím Kozjak.

Split
2. největší město v Chorvatsku Split se nachází 9 km severozápadně od Podstrany. Nejvýznamnější památkou je Diokleciánův palác, který je zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Ve Splitu můžete navštívit také stadion sportovního klubu Hajduk Split – název Hajduk přivezli chorvatští studenti z Prahy z hostince u Fleků. Ve Splitu je také menší aquarium, které dokáže uspokojit menší návštěvníky.

Solin
Antická Salona vyrostla při deltě říčky Jadro před více než 2000 lety. Na předělu letopočtu se stala centrem římské provincie Dalmácie. Nacházeli se tu forum, divadlo, amfiteátr a veřejné lázně.

Vrančaja
Obrovská jeskyni objevil v roce 1903 na svých pozemcích Stipe Punda. Dodnes se o ní stará již 3. generace Pundovy rodiny. Jsou zde vidět nádherné stalagmity, stalaktity i stalagnáty, v nichž můžete poznávat nejrozmanitější tvary i tvory v pěkném barevném provedení.

Hrad Klis
Opevněný hrad, který se nachází asi 16 km od Podstrany má velmi bohatou minulost. Navíc jsou odsud krásné výhledy do okolí.

Trogir
Toto městečko, které je situované na ostrůvku, je od Podstrany vzdáleno 32 km směrem na severozápad. Historické jádro Trogiru bylo zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO.
Stravování
All inclusive chorvatského typu, snídaně, obědy, večeře – mezinárodní bufet, v areálu hlavní restaurace od 10.00 do 22.00 hod. je k dispozici točené pivo, víno a nealkoholické nápoje mimo kávy, odpolední zmrzlina pro děti od 16-17 hod. každý den mimo soboty. Strava začíná v den nástupu od 14 hod. a končí v den odjezdu ve 14 hodin obědem.
Doprava
vlastní - možnost zajistit busem za příplatek 2 490 Kč
zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem, odjezd v pátek
v odpoledních hodinách, návrat domů následující neděli dopoledne

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Most, Louny, Rakovník, Kladno, Praha, Dobříš, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice
Za příplatek 200 Kč: Chomutov, Ústí nad Labem, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Beroun, Plzeň, Benešov, Tábor, Strakonice, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 300 Kč: Jihlava, Třebíč, Olomouc, Přerov, Zlín, Brno
Cena zahrnuje
7 x ubytování v bungalovu nebo v pavilonu, stravu all inclusive chorvatského typu, denní a závěrečný úklid, ložní a koupelnové prádlo, pobytovou taxu, spotřebu vody a el.energie, česky mluvícího delegáta v místě pobytu, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
dopravu za 2 490 Kč/os, cestovní zdravotní pojištění
Slevy
děti do 6 let na 3. a 4. lůžku zdarma,
děti 6-10 let na 3. a 4. lůžku 50% sleva,
děti 10 – 15 let na 3. a 4. lůžku 30% sleva,
dospělá osoba od 15 let na 3. a 4. lůžku sleva 20 % ,
příplatek za klimatizaci ve žlutém bungalovu a pavilonu 980 Kč/pobyt
příplatek za 1/1 pouze pokoj v pavilonu 1 900 Kč/pobyt
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK