BARCELONA - PERLA STŘEDOMOŘÍ

BARCELONA - PERLA STŘEDOMOŘÍ, Španělsko, 28.4.2018, Snídaně

BARCELONA - PERLA STŘEDOMOŘÍ

BARCELONA - PERLA STŘEDOMOŘÍ
Termín:
28.4. – 1.5.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:134149990
14 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Barcelona je druhé největší město Španělska a současně je také hlavním městem Katalánska. Na mapě jej najdete v severovýchodní části země, na pobřeží Středozemního moře. Španělsko je země bohatá jak na přírodní krásy, tak i na historické památky. Jinak tomu není ani u oblasti kolem Barcelony. Dnes město patří mezi nejvíce navštěvované destinace Evropy. K tomu jistě přispělo i konání letních Olympijských her v roce 1992. Barcelona se stala symbolem velkolepých staveb, moderní architektury kontrastující s tradicemi i živým centrem obchodu a zábavy. Přítomnost písečných pláží a mnoha zelených oáz dělají město ještě přívětivějším. Nejznámějším parkem je bezpochyby Güell, který nese, jako mnoho zdejších staveb, rukopis slavného architekta Antonia Gaudího. Poznávacím znamením Barcelony je honosná Sagrada Família, která se buduje již od roku 1882, domy Milà, Batlló a Palau Guell. Mezi moderními stavbami dominuje mrakodrap Torre Agbar, jež zaujme svým tvarem i večerním osvětlením. Při své návštěvě Barcelony, nesmíte vynechat rušnou třídu La Rambla, přístav, pestrobarevné tržiště, sochu Kryštofa Kolumba ani výhledy z kopce Montjuic. Děti jistě zaujme jedno z největších mořských akvárií v Evropě. Po setmění se město promění na pulzující svět naplněný barvami, chutěmi a hudbou. Pokud se rozhodnete vydat do Barcelony, věřte, že místní živá atmosféra se Vám dostane pod kůži a na Barcelonu budete dlouho v dobrém vzpomínat.
Ubytování
dle programu
Poloha
Na mapě Barcelonu najdete v severovýchodní části země, na pobřeží Středozemního moře.
Stravování
3x snídaně
Doprava
letecká přeprava Praha - Barcelona - Praha
Program
1. den: Odlet z Prahy do BARCELONY, ubytování.
Dle letového řádu procházka městem s průvodcem – gotická část města, LA RAMBLA, přístav modernizovaný v 90. letech s promenádou nad vodou a budovou Aquaria – mořského světa.
2. den: Půldenní fakultativní okružní jízda městem – kopec MONTJUIC, kde se r. 1929 konala světová výstava a r. 1992 olympijské hry, architektura modernisty Gaudího ve čtvrti EIXAMPLE včetně katedrály SAGRADA FAMILIA A PARKU GUELL, hlavní „katedrála“ pro fanoušky fotbalu – stadion NOU CAMP. Odpoledne volno na vlastní poznávání města nebo na návštěvu muzeí a galerií.
3. den: Fakultativní půldenní výlet do MONTSERRATU, benediktinského kláštera v malebném prostředí národního parku. Jedná se o slavné poutní místo s vyhlášenou černou madonou, nejstarším chlapeckým chórem na světě a křížovou cestou s impozantním výhledem na klášter.
Během pobytu můžete navštívit galerii umění, kde jsou schraňovány klášterní sbírky, nebo si nakoupit výtečné lokální produkty, jako je sýr, med či víno. Cestou zpět zastávka na ochutnávku šumivého vína cava. Po návratu na hotel individuální volno ve městě, možno využít ke koupání, posezení na pláži nebo návštěvě mnoha muzeí a galerií.
4. den: Volno do odletu, transfer na letiště, odlet do Prahy.
Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha – Barcelona – Praha, letištní taxy a další poplatky,
3 noci v hotelu ***, 3× snídani, služby česky mluvícího průvodce
Cena nezahrnuje
cestovní komplexní pojištění,
vstupy, jízdné na městskou hromadnou dopravu po Barceloně, povinný příplatek městské taxy
(hrazen přímo v hotelu, cca 2 €/osoba/noc)
Slevy
dítě 2–12 let v doprovodu 2 dospělých osob 800 Kč
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK