Apartmány DERVIC

Apartmány DERVIC, Chorvatsko, Severní Dalmácie, ostrov Vir, 11.8.2018, Bez stravy
Apartmány DERVIC
Termín:
11.8. – 18.8.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:137649602
12 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Apartmány jsou součástí jednopatrové soukromé vilky, která je vzdálena 80 m od příjemné deset metrů široké, štěrko-písečné pláže Donja Prezida na jihovýchodě ostrova. Pláž je svým pozvolným vstupem do moře ideální pro rodiny s dětmi.
Jedná se o dva velmi příjemné, vkusně a jednoduše zařízené identické apartmány pro 4-6 osob. Jeden AP v přízemí vilky je téměř bezbariérový, jen u vstupu má 5-ti cm široký schůdek přímo na krásnou krytou terasu, jejíž rozměr je téměř 9 m2. Terasa je vybavena zahradním nábytkem s výhledem do klidné uličky. Druhý AP je v prvním patře, má samostatný vchod bočním schodištěm a náleží k němu také krytá, vybavená terasa o rozloze téměř 11m2.
Ubytování
Každý apartmán má dvě ložnice, jedna je s manželskou postelí, druhá má oddělené postele, které se případně mohou spojit ve společné lůžko. V obou ložnicích je k dispozici dostatečně velká šatní skříň. Klimatizovaný obývací prostor s kuchyňským koutem je vybaven jídelním stolem, kuchyňskou linkou, kde je menší lednice s mrazákem, dva zabudované plynové hořáky, skříňka na potraviny a skříňka s kuchyňským nádobím včetně varné konvice. V obývacím prostoru v přízemí se nachází rozkládací gauč o rozměru 200 x 120 cm, vhodný pro dvě osoby. V AP v prvním patře je postel vhodná pouze pro jednu osobu. V každém z apartmánů je k dispozici připojení k WIFI, SAT/TV a pro každý AP je zajištěno ve dvoře domu jedno parkovací místo. Ke každé ubytovací jednotce jsou k dispozici dvě plastová lehátka, která si mohou klienti vypůjčit k moři.
Poloha
Ostrov Vir leží v zadarském souostroví v jeho vnitřním pásu při jihozápadním pobřeží ostrova Pag. Od těsné blízkosti pevniny – poloostrova Privlaka jej odděluje 3 m hluboký a 300 m široký průliv, který je přemostěn. Převážně oblázkové pláže na ostrově jsou po celou sezonu upravované. Hlavním střediskem ostrova je stejnojmenná obec Vir, která leží v široké písečné zátoce Sapaval. Nejhezčí výhled na celý ostrov se návštěvníkům nabízí z nejvyššího bodu ostrova z vrchu Bandre v n. m. výšce 112 metrů.
Ostrov Vir je ideální destinace pro vášnivé cyklisty. Je tu spousta cyklostezek, které nejsou v rámci převýšení náročné a jízdou na kole shlédnete během krátké doby divoké pláže, upravená letoviska, voňavé lesy i zapomenuté majáky.
Vybavení a služby
Zhruba 100 m od AP se nachází restaurace Maestral, kde je možno se dobře najíst a napít. Do samého centra městečka Vir můžete dojít pěšky promenádou podél moře za cca 45 minut nebo autem za 5 minut po páteřní magistrále ostrova.
Apartmány a jejich okolí jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Domácí mazlíček povolen za poplatek
V sousedství vilky Dervic do 40 m, je možnost zajistit AP stejné kvality od stejných majitelů i pro vice četné skupiny
Tip
Pro rodiny s dětmi a pro klienty, kteří mají rádi spíše rodinou atmosféru a dále pro milovníky cyklistiky, kteří mohou na Viru využít udržované cyklostezky, které nemají velké převýšení a zvládnou je i děti a sváteční cyklisté.
Další informace
V apartmánech je možnost pobytu i na více dnů
Návštěvníci by neměli opomenout navštívit nedaleké historické městečko Nin a dále město Zadar.
Stravování
vlastní
Doprava
vlastní
možnost autobusové dopravy zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem, odjezd v pátek v odpoledních hodinách, návrat domů následující neděli dopoledne,
dopravu lze zajistit v CK z celé ČR
Cena zahrnuje
7x ubytování, povlečení, ručníky, závěrečný úklid, plážová plastová lehátka 2 ks/AP, klimatizaci, služby delegáta na telefonu, parkoviště ve dvoře
Cena nezahrnuje
cestovní zdravotní pojištění od pojišťovny Uniqa pro děti do 15 let za 15 Kč/den a pro dospělé osoby od 15 let a výše za 30 Kč/den, pobytovou taxu
Slevy
Příplatky:
pro dítě do 3 let jako 5.nebo 6.osobu bude připravena dětská postýlka za poplatek 1200 Kč/pobyt,
domácí mazlíček do 10 EUR/noc – platba v místě u majitelů
pobytová taxa děti do 12 let neplatí, mládež 12-18 let hradí 150 Kč/ 7 nocí,
od 18 let 300 Kč/ 7 nocí, doprava autobusem 2 590 Kč/osoba
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK