Apartmány DERVIC

Apartmány DERVIC, Chorvatsko, Severní Dalmácie, ostrov Vir, 9.6.2018, Bez stravy
Apartmány DERVIC
Termín:
9.6. – 16.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:137649593
9 990 Kč (-0 %)
Popis
Apartmány jsou součástí jednopatrové soukromé vilky, která je vzdálena 80 m od příjemné deset metrů široké, štěrko-písečné pláže Donja Prezida na jihovýchodě ostrova. Pláž je svým pozvolným vstupem do moře ideální pro rodiny s dětmi.
Jedná se o dva velmi příjemné, vkusně a jednoduše zařízené identické apartmány pro 4-6 osob. Jeden AP v přízemí vilky je téměř bezbariérový, jen u vstupu má 5-ti cm široký schůdek přímo na krásnou krytou terasu, jejíž rozměr je téměř 9 m2. Terasa je vybavena zahradním nábytkem s výhledem do klidné uličky. Druhý AP je v prvním patře, má samostatný vchod bočním schodištěm a náleží k němu také krytá, vybavená terasa o rozloze téměř 11m2.
Ubytování
Každý apartmán má dvě ložnice, jedna je s manželskou postelí, druhá má oddělené postele, které se případně mohou spojit ve společné lůžko. V obou ložnicích je k dispozici dostatečně velká šatní skříň. Klimatizovaný obývací prostor s kuchyňským koutem je vybaven jídelním stolem, kuchyňskou linkou, kde je menší lednice s mrazákem, dva zabudované plynové hořáky, skříňka na potraviny a skříňka s kuchyňským nádobím včetně varné konvice. V obývacím prostoru v přízemí se nachází rozkládací gauč o rozměru 200 x 120 cm, vhodný pro dvě osoby. V AP v prvním patře je postel vhodná pouze pro jednu osobu. V každém z apartmánů je k dispozici připojení k WIFI, SAT/TV a pro každý AP je zajištěno ve dvoře domu jedno parkovací místo. Ke každé ubytovací jednotce jsou k dispozici dvě plastová lehátka, která si mohou klienti vypůjčit k moři.
Poloha
Ostrov Vir leží v zadarském souostroví v jeho vnitřním pásu při jihozápadním pobřeží ostrova Pag. Od těsné blízkosti pevniny – poloostrova Privlaka jej odděluje 3 m hluboký a 300 m široký průliv, který je přemostěn. Převážně oblázkové pláže na ostrově jsou po celou sezonu upravované. Hlavním střediskem ostrova je stejnojmenná obec Vir, která leží v široké písečné zátoce Sapaval. Nejhezčí výhled na celý ostrov se návštěvníkům nabízí z nejvyššího bodu ostrova z vrchu Bandre v n. m. výšce 112 metrů.
Ostrov Vir je ideální destinace pro vášnivé cyklisty. Je tu spousta cyklostezek, které nejsou v rámci převýšení náročné a jízdou na kole shlédnete během krátké doby divoké pláže, upravená letoviska, voňavé lesy i zapomenuté majáky.
Vybavení a služby
Zhruba 100 m od AP se nachází restaurace Maestral, kde je možno se dobře najíst a napít. Do samého centra městečka Vir můžete dojít pěšky promenádou podél moře za cca 45 minut nebo autem za 5 minut po páteřní magistrále ostrova.
Apartmány a jejich okolí jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Domácí mazlíček povolen za poplatek
V sousedství vilky Dervic do 40 m, je možnost zajistit AP stejné kvality od stejných majitelů i pro vice četné skupiny
Tip
Pro rodiny s dětmi a pro klienty, kteří mají rádi spíše rodinou atmosféru a dále pro milovníky cyklistiky, kteří mohou na Viru využít udržované cyklostezky, které nemají velké převýšení a zvládnou je i děti a sváteční cyklisté.
Další informace
V apartmánech je možnost pobytu i na více dnů
Návštěvníci by neměli opomenout navštívit nedaleké historické městečko Nin a dále město Zadar.
Stravování
vlastní
Doprava
vlastní
možnost autobusové dopravy zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem, odjezd v pátek v odpoledních hodinách, návrat domů následující neděli dopoledne,
dopravu lze zajistit v CK z celé ČR
Cena zahrnuje
7x ubytování, povlečení, ručníky, závěrečný úklid, plážová plastová lehátka 2 ks/AP, klimatizaci, služby delegáta na telefonu, parkoviště ve dvoře
Cena nezahrnuje
cestovní zdravotní pojištění od pojišťovny Uniqa pro děti do 15 let za 15 Kč/den a pro dospělé osoby od 15 let a výše za 30 Kč/den, pobytovou taxu
Slevy
Příplatky:
pro dítě do 3 let jako 5.nebo 6.osobu bude připravena dětská postýlka za poplatek 1200 Kč/pobyt,
domácí mazlíček do 10 EUR/noc – platba v místě u majitelů
pobytová taxa děti do 12 let neplatí, mládež 12-18 let hradí 150 Kč/ 7 nocí,
od 18 let 300 Kč/ 7 nocí, doprava autobusem 2 590 Kč/osoba
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK