Apartmány A.Ša

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Apartmány A.Ša - Česká republika - Šumava

Apartmány A.Ša

Apartmány A.Ša
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Popis
Jsou to kompletně vybavené 2-5 lůžkové apartmány s možností dalších lůžek formou pohodlných rozkládacích křesel. Každé apartmá má k dispozici komfortní sociální zařízení, velmi dobře vybavenou kuchyni či kuchyňský kout včetně lednice, mikrovlnné trouby a veškerého kuchyňského nádobí. Součástí zařízení je televize/SAT, možnost připojení na internet do bezdrátové sítě WIFI vlastním PC, fen, osušky, ručníky atd. Jeden z apartmánů je bezbariérový. Kapacita penzionu je maximálně 28 osob. V přízemí objektu je k dispozici pro klienty sklípek, sloužící jako společenská místnost. Ve vedlejší budově je nově zřízen krásný dětský koutek pro děti do 7 let s pohádkovými motivy medvídka Pú, víly Amálky a krtečkem. V dětském koutku najdete hračky, prolézačky, omalovánky a další. Děti si zde mohou hrát, malovat i odpočívat. Na dvorku je pro naše nejmenší připraveno dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm, houpačkami, trampolínou a pro dospělé klienty je zde k dispozici venkovní gril.
Ubytování
AP 1 (byt 1+0) dvoulůžkový apartmán v přízemí. Jsou zde dvě pevná lůžka s možností jedné přistýlky. K dalšímu vybavení AP patří oddělený kuchyňský kout včetně lednice a mikrovlnné trouby. Sociální zařízení s WC a vanou.

AP 2 (byt 1+1) tento prostorný bezbariérový apartmán je v přízemí. Je zde oddělená ložnice se dvěma lůžky – manželská postel s možností dvou přistýlek. Ve druhé místnosti je kuchyně uzpůsobená pro vozíčkáře a méně pohyblivé klienty. Bezbariérové sociální zařízení je s WC a se sprchou.

AP 3 (byt 2+kk) v 1. patře, je zde dvoulůžková ložnice – manželská postel s možností jedné přistýlky a obývací místnost se dvěma pevnými lůžky, dále plně vybavený oddělený kuchyňský kout a sociální zařízení s WC a sprchovým koutem.

AP 4 (byt 1+1) v 1. patře, je zde oddělená dvoulůžková ložnice - manželská postel, ve druhé velké místnosti se nachází plně vybavená obývací kuchyň se dvěma pevnými lůžky a jedno pohodlné rozkládací křeslo, které slouží jako přistýlka. Sociální zařízení je vybaveno WC a rohovou vanou.

AP 5 (byt 1+1) ve 2. patře, z tohoto apartmánu je hezký výhled do okolí. Vybaven je dvoulůžkovou ložnicí – manželská postel s jednou přistýlkou a kuchyní s možností jednoho rozkládacího lůžka. Sociální zařízení je s WC a vanou.

AP 6 (byt 2+1) ve 2. patře s hezkým výhledem do okolí. Je zde oddělená ložnice s manželskou postelí s možností jedné přistýlky, obývací pokoj se dvěma pevnými lůžky a další přistýlkou, dále plně vybavená kuchyň s možností jedné přistýlky a sociální zařízení s WC a vanou.
Poloha
Kašperské Hory leží v jihozápadních Čechách na Šumavě v okresu Klatovy. Obec vznikla na přelomu 13. a 14. století. Leží v nadmořské výšce 750 m n. m. a žije zde téměř 1 600 obyvatel. V Kašperských Horách se nachází mnoho významných historických památek, zvláště cenný je gotický kostel sv. Mikuláše s unikátními nástěnnými malbami, dále arciděkanský kostel sv. Markéty, poutní kostel P. Marie Sněžné a historická budova radnice. V centru města, na náměstí, které v roce 2016 prošlo velice zdařilou rekonstrukcí, můžeme navštívit Muzeum Šumavy, kde jsou instalovány stálé přírodovědecké a historické expozice. Také tu najdeme Muzeum motocyklů, kde si můžeme prohlédnout největší tuzemskou soukromou sbírku historických modelů a expozici České hračky. Kašperské Hory jsou díky své jedinečné poloze na samém kraji Národního parku Šumava centrem celoroční rekreace. Od jara až do podzimu láká návštěvníky tohoto krásného kraje množství turistických a naučných stezek, vedoucích přímo z centra Kašperských Hor. V docházkové vzdálenosti 4 km se nachází hrad Kašperk nebo 400 m od hradu vzdálený tzv. Pustý hrádek, odkud je nádherný výhled do okolí. Na své si přijdou milovníci cykloturistiky, v zimě běžkaři i lyžaři. Pro turisty o prázdninách jezdí v pravidelných intervalech Ekobus s možností přepravy kol do vrcholových částí Šumavy do středisek Srní, Modrava a Kvilda. Nachází se zde také lyžařský vlek pro nenáročné a střední lyžaře, který je uměle zasněžován. 13 km od Kašperských Hor je známé lyžařské středisko Zadov. V měsíci září a říjnu si jistě přijdou na své vášniví houbaři. V neposlední řadě se Kašperské Hory díky své popularitě v poslední době stávají zajímavým místem pro milovníky dobrého jídla, kávy a piva. Je zde například vyhlášený Café Nebespán, či pražírna kávy Rosta, Hotel Kašperk nebo Kašperskohorský pivovar.
Vzdálenosti
Apartmány leží 100 m od centra
600 m sjedovka
13 km Zadov
Vybavení a služby
televize, SAT, internet (bezdrátová síť WiFi), fen, osušky, ručníky
parkoviště zdarma
Sport a zábava
cykloturistika, turistické stezky, lyžování (běžky i sjedovky), houbaření
východiště pro krásné výlety po Šumavě
Děti
jedno dítě do 5 let zdarma, k zapůjčení zdarma postýlka a dětská židlička,
nově vybudovaný velmi hezký pohádkový dětský koutek s předmístností pro rodiče,
ve dvoře objektu je pro děti nově vybudované hřiště s houpačkami, domečkem, skluzavkou, pískovištěm, šplhadlem a v létě je pro děti k dispozici nafukovací bazének.
Výhody a nevýhody
Kompletní vybavení v centru Kašperských Hor, ubytování i na libovolný počet dní.
Předností penzionu je, že leží v klidné ulici v blízkosti centra, kde je mnoho lákadel (např. cukrárna, restaurace, kosmetika, masáže, výborná kafeterie,...)
Možnost domácích mazlíčků.
Skupinám k dispozici společenská místnost v objektu - sklípek.
Tip
Slevy pro seniory ve vybraných měsících!
Po celý rok pobyt pro rodiny s malými dětmi
Stravování
vlastní
Doprava
vlastní
Cena zahrnuje
7x ubytování v komfortně zařízeném apartmánu (neděle-neděle), ložní a koupelové prádlo, výměnu ručníků, závěrečný úklid, el. energii, parkoviště před objektem,
Cena nezahrnuje
místní poplatek
poplatek za psa 70 Kč/den
4 – 6 nocí 400 Kč za noc – lůžko
1 – 3 noci 450 Kč za noc – lůžko

PRONÁJEM CELÉHO OBJEKTU NA TÝDEN 48 600 KČ

Velikonoční svátky
středa 28. března – pondělí 2. dubna 2018
cena za pevné lůžko 560 Kč/os/noc a přistýlka 360 Kč/os./noc

Silvestr
od 26. 12. 2018 - 2.1. 2019 - pobyt na minimálně 5 nocí
cena za pevné lůžko 700 Kč/os/noc a přistýlka 450 Kč/os./noc
pronájem celého objektu 70 560 Kč
Slevy
senioři v měsících IV., V., VI., X., XI., XII. cena 1.800 Kč/os./týden
jedno dítě do 5 let na AP, zapůjčení dětské postýlky a židličky, parkoviště - zdarma
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.