Apartmány A.Ša

Apartmány A.Ša, Česká republika, Šumava, 15.10.2017, Bez stravy
Apartmány A.Ša
Termín:
15.10. – 22.10.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:110315826
4 200 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Prostorné apartmány A.Ša v Kašperských Horách
kompletně vybavené 2-5 lůžkové apartmány s možností dalšího lůžka (pohodlná rozkládací křesla). Každé apartmá má k dispozici sociální zařízení, velmi dobře vybavenou kuchyň či kuchyňský kout včetně lednice, mikrovlnné trouby a veškerého kuchyňského nádobí. Součástí zařízení je televize SAT, možnost připojení na internet do bezdrátové sítě WiFi vlastním PC, fen, osušky, ručníky atd. Jeden z apartmánů je bezbariérový. Kapacita penzionu je maximálně 28 osob. V přízemí objektu je k dispozici pro klienty sklípek, sloužící jako společenská místnost. Ve vedlejší budově je nově zřízen krásný dětský koutek pro děti do 7 let s pohádkovými motivy jako například úžasnou včelkou Májou, medvídkem Pú a roztomilým krtečkem. V dětském koutku najdete hračky, prolejzačky, omalovánky a další. Děti si zde mohou hrát, malovat i odpočívat. Na dvorku je pro naše nejmenší připraveno dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm, houpačkami, trampolínou a pro dospělé klienty je zde k dispozici venkovní gril.
Ubytování
AP 1 (byt 1+0) dvoulůžkový apartmán v přízemí. Jsou zde 2 pevná oddělená lůžka s možností jedné přistýlky. K dalšímu vybavení AP patří oddělený kuchyňský kout včetně lednice a mikrovlnné trouby. Sociální zařízení s WC a vanou.

AP 2 (byt 1+1) tento prostorný bezbariérový apartmán je v přízemí. Je zde oddělená ložnice se dvěma lůžky – manželská postel s možností dvou přistýlek. Ve druhé místnosti je kuchyň uzpůsobená pro vozíčkáře a méně pohyblivé klienty. Bezbariérové sociální zařízení je s WC a se sprchou.

AP 3 – (byt 2+0) v 1. patře, je zde dvoulůžková ložnice – manželská postel s možností jedné přistýlky a obývací místnost se 2 pevnými lůžky, dále plně vybavený oddělený kuchyňský kout a sociální zařízení s WC a sprchovým koutem.

AP 4 (byt 1+1) v 1. patře, je zde oddělená dvoulůžková ložnice - manželská postel, ve druhé velké místnosti se nachází plně vybavená obývací kuchyň se 2 pevnými lůžky a jedno pohodlné rozkládací křeslo, které slouží jako přistýlka. Sociální zařízení je vybaveno WC a rohovou vanou.

AP 5 (byt 1+1) ve 2. patře, z tohoto apartmánu je hezký výhled do okolí. Vybaven je dvoulůžkovou ložnicí – manželská postel + 1 přistýlka a obývací kuchyň s možností jedné přistýlky. Sociální zařízení je s WC a vanou.

AP 6 (byt 1+2) ve 2. patře s hezkým výhledem do okolí. Je zde oddělená ložnice s manželskou postelí s možností jedné přistýlky, obývací pokoj s pohodlným rozkládacím gaučem a další přistýlkou, plně vybavená kuchyň s jednou přistýlkou a sociální zařízení s WC a vanou.
Poloha
Kašperské Hory leží v jihozápadních Čechách na Šumavě v okresu Klatovy. Toto horské středisko je centrem celoroční turistiky a rozkládá se v blízkosti horního toku zlatonosné řeky Otavy. Obec vznikla na přelomu 13. a 14. století a roku 1584 byla osada povýšena na královské horní město. Obec leží v nadmořské výšce 750 m nm. a žije zde téměř 1600 obyvatel. V Kašperských horách se nachází mnoho významných historických památek. Zvláště cenný je gotický kostel sv. Mikuláše s unikátními nástěnnými malbami, dále arciděkanský kostel sv. Markéty, poutní kostel P. Marie Sněžné a historická budova radnice. V centru můžeme navštívit Muzeum Šumavy, kde jsou instalovány stálé přírodovědecké a historické expozice. Dále zde najdeme Muzeum motocyklů, kde si můžeme prohlédnout největší tuzemskou soukromou sbírku historických modelů a expozici České hračky. Kašperské hory jsou jedním z hlavních nástupních míst k návštěvě Šumavy. Od jara až do podzimu láká návštěvníky tohoto krásného kraje mnoho turistických a naučných stezek. Můžeme navštívit hrad Kašperk nebo 400 m od hradu vzdálený tzv. Pustý hrádek, dokud je nádherný výhled do okolí. Jistě se zde bude líbit i milovníkům cykloturistiky, pro ně o prázdninách jezdí Ekobus. Nachází se zde také lyžařský vlek pro nenáročné a střední lyžaře, který je uměle zasněžován. 13 km od Kašperských hor je známé lyžařské středisko Zadov. V měsíci září a říjnu si jistě přijdou na své vášniví houbaři.
Vzdálenosti
Apartmány leží 100 m od centra
600 m sjedovka
13 km Zadov
Vybavení a služby
televize, SAT, internet (bezdrátová síť WiFi), fen, osušky, ručníky
parkoviště zdarma
Sport a zábava
cykloturistika, turistické stezky, lyžování (běžky i sjedovky), houbaření
východiště pro krásné výlety po Šumavě
Děti
jedno dítě do 5 let zdarma, k zapůjčení zdarma postýlka a dětská židlička,
nově vybudovaný velmi hezký pohádkový dětský koutek s předmístností pro rodiče,
ve dvoře objektu je pro děti nově vybudované hřiště s houpačkami, domečkem, skluzavkou, pískovištěm, šplhadlem a v létě je pro děti k dispozici nafukovací bazének.
Výhody a nevýhody
Kompletní vybavení v centru Kašperských Hor, ubytování i na libovolný počet dní.
Předností penzionu je, že leží v klidné ulici v blízkosti centra, kde je mnoho lákadel (např. cukrárna, restaurace, kosmetika, masáže, výborná kafeterie,...)
Možnost domácích mazlíčků.
Skupinám k dispozici společenská místnost v objektu - sklípek.
Tip
Slevy pro seniory ve vybraných měsících!
Po celý rok pobyt pro rodiny s malými dětmi
Stravování
vlastní
Doprava
vlastní
Cena zahrnuje
7x ubytování v komfortně zařízeném apartmánu (neděle-neděle), ložní a koupelové prádlo, výměnu ručníků, závěrečný úklid, el. energii, parkoviště před objektem,
Cena nezahrnuje
místní poplatek
poplatek za psa 70 Kč/den
cena za noc - lůžko 4-6- nocí = 400 Kč
cena za noc - lůžko 1-3- noci = 450 Kč
Silvestr 26.12.2017 - 2.1.2018 - pobyt minimálně na 5 nocí - cena za pevné lůžko 560 Kč/os/noc
v termínu 26.12.-2.1. v AP č. 3, 4 a 6 obsazenost minimálně 4 osobami a v AP č. 1, 2 a 5 obsazenost minimálně 3 osobami
pronájem celého objektu 76 320 Kč

PRONÁJEM CELÉHO OBJEKTU NA TÝDEN 48 600 Kč
Slevy
jedno dítě do 5 let zdarma
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK