Apartmán IVANKA

Apartmán IVANKA, Chorvatsko, Kvarner, Novi Vinodolski, 19.5.2018, Bez stravy
Apartmán IVANKA
Termín:
19.5. – 26.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:130063828
7 990 Kč (-0 %)
Popis
Historické městečko Novi Vinodolski leží na úpatí pohoří Mala Kapela v oblasti Crikvenicko-vinodolské riviéry přímo naproti ostrovu Krk, který chrání pobřeží před silnými větry a zaručuje tak klidné moře. V místech dnešního městečka stávala již v době před naším letopočtem římská osada. Ve 13. století zde postavili frankopané hrad, v jehož zdech byl 6. ledna 1288 sepsán významný dokument chorvatského zvykového práva, tzv. Vinodolski zákonik, na který jsou vinodolští dodnes velmi pyšní. Pro svůj starobylý ráz, malebnou polohu a v neposlední řadě vzhledem k nádhernému pobřeží s plážemi a promenádami je Novi Vinodolski oblíbeným turistickým letoviskem.
Ubytování
Apartmán Ivanka je pro 3-5 osob a je umístěn v prvním patře rodinného dvojdomku sousedícího s apartmány Gordan. Má dvě oddělené ložnice se dvěma lůžky, obývací prostor s jedním lůžkem, vybavenou kuchyň, vlastní koupelnu s WC, balkon. Tento apartmán je standardně zařízen starším nábytkem a jeho výhodou jsou dvě samostatné ložnice a parkování u objektu.
Poloha
Apartmány jsou vzdáleny cca 200 m od moře a cca 400 m od centra města. Jedná se o apartmány lety prověřené klienty. Jsou situovány v klidné zóně města v rodinné vilce, vzdálené od centra města 5 minut pěší chůze. Z jejich balkónů je překrásný výhled na celou Lišanjskou zátoku, ostrov Krk a 25 km vzdálené historické město Senj.
Tip
apartmány jsou v klidné zóně
vhodné pro rodiny s dětmi
Další informace
vlastní dopravou je možnost ubytování i na více nocí
Stravování
bez stravy
Doprava
zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem, odjezd v pátek
ve večerních hodinách, návrat domů následující neděli dopoledne

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Most, Louny, Rakovník, Kladno, Praha, Dobříš, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice
Za příplatek 200 Kč: Chomutov, Ústí nad Labem, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Beroun, Plzeň, Benešov, Tábor, Strakonice, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 300 Kč: Jihlava, Třebíč, Olomouc, Přerov, Zlín, Brno
Cena zahrnuje
7x ubytování v AP, povlečení bez ručníků, spotřebu vody, plynu a el.energie, závěrečný úklid, služby delegáta v místě
Cena nezahrnuje
dopravu za 2290 Kč/os., pobytovou taxu děti do 12 let neplatí, mládež 12-18 let 150 Kč/pobyt, od 18 let 300 Kč/pobyt, cestovní zdravotní pojištění,
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK