Apartmán GORDAN

Apartmán GORDAN, Chorvatsko, Kvarner, Novi Vinodolski, 19.5.2018, Bez stravy
Apartmán GORDAN
Termín:
19.5. – 26.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129518943
10 290 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Historické městečko Novi Vinodolski leží na úpatí pohoří Mala Kapela v oblasti Crikvenicko-vinodolské riviéry přímo naproti ostrovu Krk, který chrání pobřeží před silnými větry a zaručuje tak klidné moře. V místech dnešního městečka stávala již v době před naším letopočtem římská osada. Ve 13. století zde postavili frankopané hrad, v jehož zdech byl
6. ledna 1288 sepsán významný dokument chorvatského zvykového práva, tzv.Vinodolski zákonik, na který jsou vinodolští dodnes velmi pyšní. Pro svůj starobylý ráz města, malebnou polohu a v neposlední řadě vzhledem k nádhernému pobřeží s plážemi a promenádami je Novi Vinodolski oblíbeným turistickým letoviskem.
Ubytování
Jedná se o dva AP pro 4 - 6 osob umístěné v prvním a druhém patře vilky. V zahradě těchto apartmánů je k dispozici příjemné venkovní sezení s grilem. Apartmány mají dvě oddělené ložnice se dvěma až třemi lůžky, obývací prostor, vlastní koupelnu s WC, WIFI a dva balkony. Od října 2016 mají oba AP nově zrekonstruovanou a dostatečně vybavenou kuchyň a u AP ve druhém patře je nově zřízená klimatizace, která je za příplatek. Apartmány jsou ideální pro dvě spřátelené rodiny či skupiny 8 - 12 osob. Každému z AP je k dispozici přímo před objektem jedno parkovací místo.
Poloha
Apartmány pro 4 až 6 osob se nachází v městečku Novi Vinodolski, 150 - 200 m od hlavní pláže, v rodinných vilkách. Jedná se o kompletně zařízené byty, převážně s výhledem na moře, s vlastní koupelnou, WC, vybavenou kuchyní a jednou až dvěma ložnicemi. Každý AP má vlastní balkon či terasu, některé jsou klimatizované.
Vzdálenosti
Jsou vzdáleny cca 200 m od moře a cca 400 m od centra. Jedná se o lety klienty prověřené apartmány. Jsou situovány v klidné zóně města v rodinné vilce, vzdálené od centra města 5 minut pěší chůze. Z jejich balkónů je překrásný výhled na celou Lišanjskou zátoku, ostrov Krk a 25 km vzdálené historické město Senj.
Výhody a nevýhody
Apartmány jsou blízko pláže i v blízkosti centra,
U AP máte soukromí a klid.
Vhodné pro rodiny s dětmi.
Tip
Možnosti výletů:
Pro klienty jsou připraveny zajímavé výlety lodí a autobusem, např. do národního parku Plitvická jezera, národního parku Severní Velebit - Zavržan či Postojna jama, dále na ostrov Krk do městečka Baška či Vrbnik, noční panoramatická plavba do Crikvenice, fish picnic atd..
Více informací o výletech se dozvíte u našeho delegáta.
Další informace
možnost ubytování i na více nocí
Stravování
vlastní
Doprava
vlastní
možnost autobusové dopravy
zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem, odjezd v pátek
ve večerních hodinách, návrat domů následující neděli dopoledne.

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Most, Louny, Rakovník, Kladno, Praha, Dobříš, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice
Za příplatek 200 Kč: Chomutov, Ústí nad Labem, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Beroun, Plzeň, Benešov, Tábor, Strakonice, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 300 Kč: Jihlava, Třebíč, Olomouc, Přerov, Zlín, Brno
Cena zahrnuje
7x ubytování v AP, povlečení bez ručníků, spotřebu vody, plynu a el.energie, závěrečný úklid, služby delegáta v místě
Cena nezahrnuje
dopravu za 2290 Kč, pobytovou taxu děti do 12 let neplatí, mládež 12-18 let 150 Kč/pobyt, od 18 let 300 Kč/pobyt, cestovní zdravotní pojištění, příplatek za klimatizaci u AP ve 2.patře ve výši 5 EUR/den/AP platba v místě u majitele
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK