Apartmán GORDAN

Apartmán GORDAN, Chorvatsko, Kvarner, Novi Vinodolski, 19.5.2018, Bez stravy
Apartmán GORDAN
Termín:
19.5. – 26.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129518943
10 290 Kč (-0 %)
Popis
Historické městečko Novi Vinodolski leží na úpatí pohoří Mala Kapela v oblasti Crikvenicko-vinodolské riviéry přímo naproti ostrovu Krk, který chrání pobřeží před silnými větry a zaručuje tak klidné moře. V místech dnešního městečka stávala již v době před naším letopočtem římská osada. Ve 13. století zde postavili frankopané hrad, v jehož zdech byl
6. ledna 1288 sepsán významný dokument chorvatského zvykového práva, tzv.Vinodolski zákonik, na který jsou vinodolští dodnes velmi pyšní. Pro svůj starobylý ráz města, malebnou polohu a v neposlední řadě vzhledem k nádhernému pobřeží s plážemi a promenádami je Novi Vinodolski oblíbeným turistickým letoviskem.
Ubytování
Jedná se o dva AP pro 4 - 6 osob umístěné v prvním a druhém patře vilky. V zahradě těchto apartmánů je k dispozici příjemné venkovní sezení s grilem. Apartmány mají dvě oddělené ložnice se dvěma až třemi lůžky, obývací prostor, vlastní koupelnu s WC, WIFI a dva balkony. Od října 2016 mají oba AP nově zrekonstruovanou a dostatečně vybavenou kuchyň a u AP ve druhém patře je nově zřízená klimatizace, která je za příplatek. Apartmány jsou ideální pro dvě spřátelené rodiny či skupiny 8 - 12 osob. Každému z AP je k dispozici přímo před objektem jedno parkovací místo.
Poloha
Apartmány pro 4 až 6 osob se nachází v městečku Novi Vinodolski, 150 - 200 m od hlavní pláže, v rodinných vilkách. Jedná se o kompletně zařízené byty, převážně s výhledem na moře, s vlastní koupelnou, WC, vybavenou kuchyní a jednou až dvěma ložnicemi. Každý AP má vlastní balkon či terasu, některé jsou klimatizované.
Vzdálenosti
Jsou vzdáleny cca 200 m od moře a cca 400 m od centra. Jedná se o lety klienty prověřené apartmány. Jsou situovány v klidné zóně města v rodinné vilce, vzdálené od centra města 5 minut pěší chůze. Z jejich balkónů je překrásný výhled na celou Lišanjskou zátoku, ostrov Krk a 25 km vzdálené historické město Senj.
Výhody a nevýhody
Apartmány jsou blízko pláže i v blízkosti centra,
U AP máte soukromí a klid.
Vhodné pro rodiny s dětmi.
Tip
Možnosti výletů:
Pro klienty jsou připraveny zajímavé výlety lodí a autobusem, např. do národního parku Plitvická jezera, národního parku Severní Velebit - Zavržan či Postojna jama, dále na ostrov Krk do městečka Baška či Vrbnik, noční panoramatická plavba do Crikvenice, fish picnic atd..
Více informací o výletech se dozvíte u našeho delegáta.
Další informace
možnost ubytování i na více nocí
Stravování
vlastní
Doprava
vlastní
možnost autobusové dopravy
zahraničním zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, DVD a mini barem, odjezd v pátek
ve večerních hodinách, návrat domů následující neděli dopoledne.

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Most, Louny, Rakovník, Kladno, Praha, Dobříš, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice
Za příplatek 200 Kč: Chomutov, Ústí nad Labem, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Beroun, Plzeň, Benešov, Tábor, Strakonice, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 300 Kč: Jihlava, Třebíč, Olomouc, Přerov, Zlín, Brno
Cena zahrnuje
7x ubytování v AP, povlečení bez ručníků, spotřebu vody, plynu a el.energie, závěrečný úklid, služby delegáta v místě
Cena nezahrnuje
dopravu za 2290 Kč, pobytovou taxu děti do 12 let neplatí, mládež 12-18 let 150 Kč/pobyt, od 18 let 300 Kč/pobyt, cestovní zdravotní pojištění, příplatek za klimatizaci u AP ve 2.patře ve výši 5 EUR/den/AP platba v místě u majitele
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK